Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1574232 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7380 dnia: Grudzień 16, 2017, 16:35:28 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2232
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
570zł to okazyjna cena. Gdyby wystawili za 1300-1500zł to zysk by mieli a auto znalazłoby stosunkowo szybko właściciela

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7381 dnia: Grudzień 16, 2017, 16:50:05 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Z taką cena to byłby już moje :p

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7382 dnia: Grudzień 16, 2017, 17:27:39 pm »

Offline Tomekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1303
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polskie Fiaty i inne graty
Niezła kolekcja:

https://allegro.pl/uzytkownik/ujektom?order=m
 
Ta Łada Samara była kilka tygodni temu wystawiona za 11 tys zł ale "już" podrożała:

https://www.otomoto.pl/oferta/lada-2109-samara-fabrycznie-nowe-auto-oryginal-ID6zhe2B.html
Fiat 125p,'71,76, Fiat 132: '78, Fiat Fiat 131:'78, Polonez '80,1500 '86,1500 '89,Polonez 1,6 GLI '96, Fiat 126 Town '99, Audi S8 '16

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7383 dnia: Grudzień 16, 2017, 17:45:44 pm »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2083
łada chyba tyle w salonie nie kosztowała co tutaj ...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7384 dnia: Grudzień 16, 2017, 19:00:09 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2232
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Dokładnie  <rotfl2> <lol> gdzieś jakieś cenniki widziałem z lat 90' i samara stała coś koło 25tyś

Akurat w przeciwieństwie do innych starych aut, Łada Samara nie jest szczególnym obiektem westchnień miłośników starych aut, choć ma swoich nielicznych amatorów. Dzięki temu można wyrwać tanio naprawdę ładną :) ( rynek przetrzebili Ukraińcy, dlatego teraz tych aut jest mało ale u nich też one poszły trochę w dół, i teraz Ukraińcy nie chcą płacić za samarę więcej niż 1200zł ) Mając budżet 3-4tyś można upolować samarę w stanie lala  <spoko>
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2017, 19:04:25 pm wysłana przez Dawid91 »

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7385 dnia: Grudzień 16, 2017, 19:44:45 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13829
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
samara w salonie byla tansza, ale ta ma kolpaczki z FSO ,wiec cena jak OBRSO  <lol2>
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7386 dnia: Grudzień 18, 2017, 09:36:40 am »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
Nie wiem czemu posty zniknęły
Okazja taniej już nie będzie;-)
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7095316169

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7387 dnia: Grudzień 18, 2017, 11:02:05 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Witam serdecznie,

Posty zniknęły, ponieważ nikczemnie i bezmyślnie obraziłem naszych szanownych, zbanowanych kolegów, za co otrzymałem należne mi od moderatora ostrzeżenie i propozycję odpoczynku od forum. Obiecuję poprawę i używanie sarkazmu i ironii w mniejszych ilościach w stosunku do użytkowników nieaktywnych, żeby nadmiernie nie denerwować żyłek moderatorskich, oraz mniejszą ilość krytyki przedmiotów wystawianych na popularnym portalu aukcyjnym w cenach dla bardziej zamożnych i lepiej zarabiających rodaków. Uprzejmie proszę kolegów o nie poruszanie ponowne tematu lusterek oraz osób relaksujących się od forum w krainie ponurej banicji.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2017, 11:21:16 am wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7388 dnia: Grudzień 18, 2017, 11:15:56 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Nie podpowiem Ci; zwłaszcza że ten, którego przy tym krytykowałeś, w ogóle dostał (szla)bana, NB też nie wiem, za co.
Z własnego punktu widzenia na moderatorów nie mogę jednak narzekać - często używam wylgaryzmów, i jeszcze żaden mnie za to nawet nie upominał.


PS. Swoją drogą, co ma na celu wrzucanie już któryś raz łącza do aukcji z parą lusterek za półtora tysiaka?! Nie wiem... Taka informacja dla forumowiczy, że można sobie zafundować taki bajer, by polonez lepiej jeździł? Już kilkakrotnie się z tego śmialiśmy, choć to właściwie jest tak żałosne, że nawet śmieszne nie jest.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2017, 11:21:31 am wysłana przez mp79 »

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7389 dnia: Grudzień 18, 2017, 15:17:34 pm »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1327
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
Lusterkom dostało się rykosztem ale już są w dyskusji, więc jesteśmy w punkcie wyjścia.
Oddzielny temat to wspominki o zablokowanym za łamanie regulaminu osobniku, który pewnie odżyje rejestrując kolejne konto. Nie ma go a jednak wciąż żywy...
Moja propozycja: zniknijmy go z forum i z pamięci.


Posty zniknęły, ponieważ nikczemnie i bezmyślnie obraziłem naszych szanownych, zbanowanych kolegów, za co otrzymałem należne mi od moderatora ostrzeżenie i propozycję odpoczynku od forum. Obiecuję poprawę i używanie sarkazmu i ironii w mniejszych ilościach w stosunku do użytkowników nieaktywnych, żeby nadmiernie nie denerwować żyłek moderatorskich, oraz mniejszą ilość krytyki przedmiotów wystawianych na popularnym portalu aukcyjnym w cenach dla bardziej zamożnych i lepiej zarabiających rodaków. Uprzejmie proszę kolegów o nie poruszanie ponowne tematu lusterek oraz osób relaksujących się od forum w krainie ponurej banicji.
Dotrzymaj wyżej złożonej obietnicy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2017, 15:39:53 pm wysłana przez lesor#1973 »
Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7390 dnia: Grudzień 18, 2017, 16:57:13 pm »

Offline mihals

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1145
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez ohv
https://www.olx.pl/oferta/polonez-caro-1-4-16v-gli-benzyna-gaz-CID5-IDmEgpO.html#b8e78e78a9;promoted
Jakby się ktos wybierał to: zgnita podłoga,pod zderzakiem dziury,podłużnice dziurawe aż wszystki się rusza przy skręcaniu kołami,pod tylnym okienkiem wygnite,dach z prawej strony przy rynience dziurawy na wielkość dłoni lecz połatany żywicą,drzwi wszystkie do wymiany,wnętrze wraz z bagażnikiem zapyziałe do wysprzatania i wywietrzenia,silnik pracuje nierówno,z wydechu słychać jakby nie chodził na jeden cylinder,płynu w zbiorniczku brak podejrzewam że ma zaczątki hgfa bo widac było tłuste osady na dnie zbiornika,ważność butli też się chyba kończy.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7391 dnia: Grudzień 18, 2017, 18:09:01 pm »

Offline dzikson

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V | Żuk A11B 87' | VW Passat B3 1.6td 93' | Seat Ibiza Cupra 1.8t 03'
Dzisiaj w szesnastce ściągnąłem resory i idą do sklepania. W końcu po pół roku gleba nabrała mocy urzędowej <lol> Tak więc ma ktoś może info gdzie na Podkarpaciu idzie sklepać resor i ile to będzie kosztować?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2017, 18:56:21 pm wysłana przez dzikson »
Dokąd mamy iść, my którzy przemierzamy pustkowia w poszukiwaniu lepszych siebie

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7392 dnia: Grudzień 18, 2017, 20:05:03 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5099
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
https://www.olx.pl/oferta/polonez-caro-1-4-16v-gli-benzyna-gaz-CID5-IDmEgpO.html#b8e78e78a9;promoted
Jakby się ktos wybierał... wnętrze wraz z bagażnikiem zapyziałe do wysprzatania i wywietrzenia
Dziwne, widocznie Ty i sprzedający, macie różne definicje słowa "zadbany" bo pisze w ogłoszeniu, że środek zadbany.  :P To ogłoszenie, to już wisi niejedną wiosnę.Nigdy na nie nie wchodziłem, bo już po miniaturce zdjęcia widziałem, że to jakiś zmęczony życiem egzemplarz.Może i jeździł nim starszy pan po osiemdziesiątce, ale nie każdy "starszy pan" trzyma auto pod kocem.Dzisiejsi amatorzy palenia gumy na parkingu i OES-ów po polach, też kiedyś będą starszymi panami, nie? Cena nie do negocjacji, no bo przecież autko zadbane.Widocznie gość z rodzaju tych, co to na złom nie odda, ale też nie opuści ani grosza, bo wie, co ma.A ładne, nieskorodowane polonezy, nadal trafiają na złom.Parodia.
A wracając jeszcze w okolice tych lusterek, to przejrzałem pobieżnie "wszystkie przedmioty sprzedającego" i ma np. gaźnik do poloneza w okazyjnej cenie 1.5 tys złotych.Jak to mawiają, ino brać  :-)  Silnik do żuka za 27 tysi, no i takie cuś  <co>
http://allegro.pl/unikat-nowe-elektryczne-szyby-fiat-126p-maluch-i6675144692.html
Maluch i szyby w prądzie? Ciekawe, jakie przełączniki do tego idą.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7393 dnia: Grudzień 18, 2017, 20:27:42 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
no i takie cuś 
http://allegro.pl/unikat-nowe-elektryczne-szyby-fiat-126p-maluch-i6675144692.html
Już miałem pisać, że gdyby nie to, że zamówiłem graty do sekwencji to pewnie wziąłbym te el. szyby do tylnych drzwi, ale doczytałem, że chodzi o malucha :) Też przeglądnąłem oferty tego typa i (nie zapeszając) wygląda na to, że ceny z dupy ma tylko na rzeczy, które jakkolwiek noszą znamiona "lalytasów". Bo np. mało kto teraz umie porządnie ustawić jakikolwiek gaźnik, żeby wszystko działało jak należy (a do żuka to już chyba w ogóle), więc dobrą alternatywą jest nowy i oryginalny gaźnik, a że swoje kosztuje no cóż, coś za coś, na półce jeść nie woła, a klient którego "ku*wa stać" prędzej czy później się trafi.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7394 dnia: Grudzień 18, 2017, 20:50:46 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5099
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Zacznijmy od tego, że to gaźnik do poldka, a kto tu teraz na gaźniku jeździ? Same swapy na rovera, a reszta jakieś nietypowe, no i fabryka, wszelakie wtryskowce.Jak ja jeździłem na gaźniku, to miałem gaz, a na benzynie, to awaryjnie i jakoś tam jechał.A te mechanizmy szyb od malucha, to pewnie zręczny artysta by dopasował, ale nie za tą cenę.Byłem na jednym złomie, to się dowiedziałem, że taniej bym dostał mechanizmy elektrycznych szyb do audi, niż do poloneza  :-) Za same mechanizmy śpiewają 150 pln sztuka.Ja mam na zapasie 2,5 kompletu, więc nie muszę brać.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7395 dnia: Grudzień 18, 2017, 20:52:32 pm »

Offline mihals

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1145
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez ohv
https://www.olx.pl/oferta/polonez-caro-1-4-16v-gli-benzyna-gaz-CID5-IDmEgpO.html#b8e78e78a9;promoted
Jakby się ktos wybierał... wnętrze wraz z bagażnikiem zapyziałe do wysprzatania i wywietrzenia
Dziwne, widocznie Ty i sprzedający, macie różne definicje słowa "zadbany" bo pisze w ogłoszeniu, że środek zadbany.  :P To ogłoszenie, to już wisi niejedną wiosnę.Nigdy na nie nie wchodziłem, bo już po miniaturce zdjęcia widziałem, że to jakiś zmęczony życiem egzemplarz.Może i jeździł nim starszy pan po osiemdziesiątce, ale nie każdy "starszy pan" trzyma auto pod kocem.Dzisiejsi amatorzy palenia gumy na parkingu i OES-ów po polach, też kiedyś będą starszymi panami, nie? Cena nie do negocjacji, no bo przecież autko zadbane.Widocznie gość z rodzaju tych, co to na złom nie odda, ale też nie opuści ani grosza, bo wie, co ma.A ładne, nieskorodowane polonezy, nadal trafiają na złom.Parodia.
O tego poloneza prawde mówiąc dziadek dbał ale tak jak o syrene bądź w nieudolny sposób np. zamiast zwalczać rdze czy jej zapobiegać,wszystko było drutowane domowymi sposobami,wielu ludzi środek zadbany jak przejedzie raz na rok odkurzaczem i to dość pobieżnie,można to zaobserwować to np. po róznych polonezach "lalach" z rejestracjami zaczynającymi się na "W" większość pałuje się jakie to perfekcyjne egzemplarze,a w środku masz chlew masz brud przetarty plakiem,przez co jest jeszcze bardziej wtarty w tapicerke bądź szpary w desce rozdzielczej,widać to bardzo fajnie było na zlocie pod fso :)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7396 dnia: Grudzień 18, 2017, 21:09:24 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5099
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Dobrze powiedziane, o tym brudzie.Jak ktoś kojarzy zespół Houk, to polecę klasyką
Cytuj (zaznaczone)
Z zewnątrz się błyszczy, w środku wszystko gnije
Generalnie, z racji tego, że mieszkam sobie spokojnie na wsi, to sobie mogę rozebrać poloneza w garażu wywietrzyć po zimie, a całą wykładzinę potraktować płynem, np. zwykły dimer i myjką ciśnieniową.Wisi sobie potem na sznurku i schnie na wiosennym słonku i wietrze.To samo robię z fotelami.Przednie fotele (IG standard) mam częściowo obszyte dermą (czarne elementy) a u góry oparcia, pomiędzy materiałem w krzaczki, a tylna częścią, mam wszyty zamek, jak w zagłówkach, dzięki temu, nie muszę rozbierać całości, tylko sam materiał siedziska i oparcia, reszta zostaje.Boję się wrzucać do pralki, bo to ma swoje lata, a myjka, to nawet krzywdy mu nie robi, bo to zimna, a nie gorąca woda.Później jeszcze przepłukuję w ciepłej wodzie i na powietrze.jak wyschnie, to mam czyściutki materiał.W aucie aż inaczej.Jest troszkę pracy, ale warto.Wiadomo, ze można wyczyścić odkurzaczem itd. jak się dzisiaj robi, ale to nie to samo, a ja mam warunki, by się tak bawić.Zresztą, wszyscy wiedzą, że po zimie, to jednak zawsze trochę stęchlizny się zgromadzi w aucie, szczególnie pod wykładziną.Jak ktoś lubi intensywne doznania, to polecam smród zdechłej myszy w samochodzie.Wlazła mi raz taka jedna co caro, bo tam dziury wszędzie i ładnie je*ało, jak tylko uchyliłem szybę.Rozbierałem wszystko z wykładziny itd i myłem w środku myjką, za nadkolami itd, bo tam gdzieś leżało truchło.Suszyłem trzy dni, ale pomogło.Takie małe gówno, a smród niesamowity  :-)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7397 dnia: Grudzień 18, 2017, 21:23:35 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Zacznijmy od tego, że to gaźnik do poldka, a kto tu teraz na gaźniku jeździ?
No nie wiem, ma tam kilka tych gaźników :P A kto jeździ? Ja bym z chęcią takim GLE pojeździł. Jeno pewnie zamiast regulować go "na słuch" jak to różne złote rączki miały w zwyczaju to robiłbym to za pomocą sondy szerokopasmowej, coby dokładniej wyregulować.
Swoją drogą to na łopatki rozpie***ł mnie nosek do Borasa za 3 kafle <lol>

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7398 dnia: Grudzień 18, 2017, 22:13:05 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13829
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Jeno pewnie zamiast regulować go "na słuch" jak to różne złote rączki miały w zwyczaju to robiłbym to za pomocą sondy szerokopasmowej, coby dokładniej wyregulować.
chcialbym to zobaczyc  <lol2>
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7399 dnia: Grudzień 18, 2017, 22:19:16 pm »

Offline damian6819

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1260
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez 1.4 95' PB/ LPG =>swap 1.6 16v LPG
można to zaobserwować to np. po róznych polonezach "lalach" z rejestracjami zaczynającymi się na "W" większość pałuje się jakie to perfekcyjne egzemplarze,a w środku masz chlew
Ważne że sportowy silnik 1.4 rofera łodcina <ok>. Tak szczerze, to miałem chęć delikatną bo niski przebieg teoretycznie, ale już widać ze z 5 tysia już 1999 :P
totalitarne forum fso jednak zweryfikuje wszystkich - pełna lustracja
Samochód jest dla człowieka, a nie człowiek dla samochodu.