Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1559663 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8340 dnia: Czerwiec 11, 2018, 07:17:21 am »

Offline Tomekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1303
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polskie Fiaty i inne graty
No i padł mit pasjonaty 😏 i wyszedł człowiek, który przy kawie, ma ubaw z innych jak wzdychają do jego zabawek 😏
Ceny ... Rzecz gustu 😎 dla posiadaczy cukierków fajne... Dla chcących kupić marne... Dobrze że przynajmniej kawy nie lubię ... 😎

Piszesz posty o kawie o 2,00 w nocy a podobno kawy nie lubisz....


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2018, 07:21:51 am wysłana przez Tomekk »
Fiat 125p,'71,76, Fiat 132: '78, Fiat Fiat 131:'78, Polonez '80,1500 '86,1500 '89,Polonez 1,6 GLI '96, Fiat 126 Town '99, Audi S8 '16

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8341 dnia: Czerwiec 11, 2018, 08:00:18 am »

Offline tiptok

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 51
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN C+
Panowie, o co ten "ból dupy"  <co> Facet chciał kupić te auta, to kupił, dbał o nie, cieszył sie ich widokiem, możliwością jazdy praktycznie nowym polonezem... To za ile i od kogo je kupił to wyłącznie jego sprawa, tak samo jak to, co teraz z nimi zrobi. Jeśli ktoś uważa, ze powinien sprzedać je poniżej ceny zakupu no to sory ale nikt tu nie jest instytucją charytatywną. To czy uda się sprzedać te smochody za tą cene- czas pokaże. Mam nadzieje, że trafią w dobre ręce. Mnie osobiście nie stać na takie zabawki ale nie mam z tym problemu, że ktoś sprzedaje te auta w takiej cenie. Jego samochody- jego cena. Przynajmniej wycenił jaką wartość mają dla niego owe samochody a nie jak na tych "pejspukowych" grupkach..... proszę proponować ceny w komentarzach bo nie wiem ile to warte a jak ktoś coś zaproponuje to nie, Panie toż to rarytas, OBRSO, bambino, kjs  <rotfl2>

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8342 dnia: Czerwiec 11, 2018, 08:22:27 am »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
Kogoś delikatnie poniosła fantazja...
https://www.otomoto.pl/oferta/polonez-1-6-polonez-kombi-stan-fabryczny-ID6zSt1u.html

Hehe, 3 x tyle ile kosztował mój z przebiegiem 1700 km :)
Jak się punkt widzenia szybko zmienia...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8343 dnia: Czerwiec 11, 2018, 11:45:16 am »

Offline BialySC

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus
Nikt tu nie pisze ze ma sprzedac je po 5k. Ale kupic auto za 10k albo i mniej,  wypolerowac troche cos tam wymienic i rzadac potem 50 k to dla mnie jest powalone i to jest tylko moje zdanie do ktorego mam prawo. A potem dziwic sie ze Mirasy za swoje parchy wołaja 10 albo 15 k a auto warte 3 albo 5 .

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8344 dnia: Czerwiec 11, 2018, 11:46:37 am »

Offline BialySC

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus
Kogoś delikatnie poniosła fantazja...
https://www.otomoto.pl/oferta/polonez-1-6-polonez-kombi-stan-fabryczny-ID6zSt1u.html

Hehe, 3 x tyle ile kosztował mój z przebiegiem 1700 km :)
Jak się punkt widzenia szybko zmienia...
I wszystko w tym temacie.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8345 dnia: Czerwiec 11, 2018, 11:46:45 am »

Offline Tomekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1303
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polskie Fiaty i inne graty
Nikt tu nie pisze ze ma sprzedac je po 5k. Ale kupic auto za 10k albo i mniej,  wypolerowac troche cos tam wymienic i rzadac potem 50 k to dla mnie jest powalone i to jest tylko moje zdanie do ktorego mam prawo. A potem dziwic sie ze Mirasy za swoje parchy wołaja 10 albo 15 k a auto warte 3 albo 5 .

Masz absolutną rację, także nie kupiłbym parcha od Mirasa z plakiem i folią z Casto za 15 tys. zł :)
Fiat 125p,'71,76, Fiat 132: '78, Fiat Fiat 131:'78, Polonez '80,1500 '86,1500 '89,Polonez 1,6 GLI '96, Fiat 126 Town '99, Audi S8 '16

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8346 dnia: Czerwiec 11, 2018, 12:12:47 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Panowie dajcie już na luuuuzzzz potraktujcie te ceny jak za PRL "Cena umowna"... Lepiej podyskutować o czymś innym
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8347 dnia: Czerwiec 11, 2018, 18:53:21 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
bo Polonez mnie już po prostu irytował
A Polonezy zwyczajnie mi się znudziły

Takie rzeczy na forum sympatyków Poloneza... Świat się kończy, a właściwie to nie świat tylko to forum. Tak jak napisał kiedyś mp79 za niedługo Polonez stanie się dinozaurem pokroju Syreny czy Warszawy, nawet "najwytrwalsi" odpadną i wtedy już nie będzie dylematów na temat cen zadbanych egzemplarzy/oryginalnych/nieoryginalnych części etc.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8348 dnia: Czerwiec 11, 2018, 20:38:50 pm »

Offline Mariusz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 674
    • 1.5 GLE
bo Polonez mnie już po prostu irytował
A Polonezy zwyczajnie mi się znudziły

Takie rzeczy na forum sympatyków Poloneza... Świat się kończy, a właściwie to nie świat tylko to forum. Tak jak napisał kiedyś mp79 za niedługo Polonez stanie się dinozaurem pokroju Syreny czy Warszawy, nawet "najwytrwalsi" odpadną i wtedy już nie będzie dylematów na temat cen zadbanych egzemplarzy/oryginalnych/nieoryginalnych części etc.

No i w czym problem, że im się znudziły? Żaden nie pociął swojego auta, ani nie oddał na złom - wręcz przeciwnie, jeden zrobił konkretną przeróbkę i jedno z lepszych aut w skali kraju, a drugi wyszukał, zapłacił i odpowiednio zakonserwował jedne z najlepiej zachowanych aut z niskim przebiegiem - teraz macie szanse wejść w posiadanie takiego egzemplarza. To, że zajawka mogła minąć to ludzka rzecz. Ich kasa , ich wolny czas, oni tym dysponują.

Pamiętam większość tych aut, które teraz Tomek sprzedaje jak się pojawiały na ogłoszeniach i pamiętam, że niektóre z nich były wystawiane za spore sumy, pamiętam też wątki o ich dopieszczaniu i bogatą fotohistorię z prac. Te fury stoją z gotowymi kwitami na auta zabytkowe, naprawdę uczciwie "odgrzybione". W niektórych przypadkach przechowywane przez kilka lat w dobrych warunkach, na jakie żaden z Was przy tej ilości pojazdów nie był by w stanie sobie pozwolić. To wszystko składa się na cenę - w tym wypadku wysoką. Myślę, że wszystko jest kwestią dogadania i konkretny człowiek dogra temat ze sprzedającym. Tyle, że to na pewno nie będzie nikt z tego forum z takim podejściem  jakie się tutaj prezentuje.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8349 dnia: Czerwiec 11, 2018, 21:57:48 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Tyle, że to na pewno nie będzie nikt z tego forum z takim podejściem  jakie się tutaj prezentuje.
Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo to nie fair.Ja napisałem, że to dobrze, że taka cena, przynajmniej nie kupi byle cieć (oby). Gdybym miał takie niepotrzebne 6 dyszek, to bym to brał bez namysłu, a że "zarobi" to co z tego? Lepszy ten polonez, który faktycznie jest cud miód, niż jakiś foliowany wypicowany rupieć, za 30 patoli.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8350 dnia: Czerwiec 11, 2018, 22:13:38 pm »

Offline Mariusz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 674
    • 1.5 GLE
Tyle, że to na pewno nie będzie nikt z tego forum z takim podejściem  jakie się tutaj prezentuje.
Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo to nie fair.Ja napisałem, że to dobrze, że taka cena, przynajmniej nie kupi byle cieć (oby). Gdybym miał takie niepotrzebne 6 dyszek, to bym to brał bez namysłu, a że "zarobi" to co z tego? Lepszy ten polonez, który faktycznie jest cud miód, niż jakiś foliowany wypicowany rupieć, za 30 patoli.

Czyli jednak nie kupisz? To chyba jednak się nie pomyliłem...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8351 dnia: Czerwiec 11, 2018, 22:28:50 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Czyli jednak nie kupisz? To chyba jednak się nie pomyliłem...
Zależy, czy nawiązywałeś do zasobności portfela tutejszych bywalców, czy do ich mentalności.Jeśli to pierwsze, to jak najbardziej się kwalifikuję, żadna ujma, że mnie nie stać, ale jeśli to drugie, to zły adres.Powiem Ci, jak Mariusz Mariuszowi, że ja lubię te auta, dobrze mi się tym jeździ i gdybym był na tyle zamożny, to bym sobie kupił np. tego GTI.Kombi też fajne, bo dlaczego nie.Nie jestem typowym Polakiem, który pluje na swoje, choćby było jak najbardziej gówniane.Akceptuję wady, ale szukam również zalet.A  że zachodnie lepsze itd. bla bla bla, to cóż, życie i niema się co oszukiwać.Czasy się zmieniły, a FSO już jest przeszłością.Może ciut inaczej by patrzono na te auta (dzisiaj) gdyby niektórzy nie robili trzody, przez co dostaje się wszystkim.Ale tak jest wszędzie, przykład bmw.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8352 dnia: Czerwiec 11, 2018, 22:31:41 pm »

Offline marian.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro+ GSi 2001r.
Ale nawet oryginalnej folii OBRSO Falenica KJS nie ma na wykładzinie, nie opłaca się.  <lol2>

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8353 dnia: Czerwiec 11, 2018, 22:46:12 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Może ciut inaczej by patrzono na te auta (dzisiaj) gdyby niektórzy nie robili trzody, przez co dostaje się wszystkim.
Kto niby robi tę trzodę i od kogo dostaje się wszystkim? I w jakim sensie się dostaje, bo znowu nie bardzo Cię rozumiem? Jak niby patrzy się na te auta? Ktoś przeczytał na forum poloneza jakąś wypowiedź, że istnieją lepsze auta niż polonezy i stwierdził, że każdy polonez to gówno?! Ktoś pooglądał gnioty pana "Multikonto" na YouTube.com i stwierdził, że wszyscy użytkownicy poloneza są psychicznie chorzy?!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2018, 22:48:15 pm wysłana przez mp79 »

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8354 dnia: Czerwiec 11, 2018, 22:54:43 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Ale pierdoły pociskacie, nie chce mi się czytać setnej gównoburzy, ciągle to samo. Przydałoby się tu posprzątać...
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8355 dnia: Czerwiec 11, 2018, 23:10:41 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo to nie fair.Ja napisałem, że to dobrze, że taka cena, przynajmniej nie kupi byle cieć (oby).

No właśnie to nie jest pewne. Już widzę oczami wyobraźni film na popularnym kanale youtube pt. "Ile wytrzyma sportowy Polonez"

Poza tym pieniądze nie przekładają się na poziom kultury ani IQ ich posiadacza. Po przekroczeniu pewnego poziomu zarobków nawet gwałtownie spadają.

https://www.youtube.com/watch?v=W7dqkecR0Tw
https://www.youtube.com/watch?v=vpGGjJyszK8&t=541s
https://www.youtube.com/watch?v=ZJZXW4V3WKo

Jeżeli ktoś z trudem uciuła na Poloneza 10-20 tys. to będzie go szanował już choćby z powodu bata ekonomicznego. Jeżeli jednak ktoś wyda 60 tys. to może być to bogaty głupek który dla zabawy go zakatuje "bo tania zabawka", albo przejedzie po nim koparką gąsienicową żeby pośmiać się z reakcji fanklubu.

Nie jestem typowym Polakiem, który pluje na swoje, choćby było jak najbardziej gówniane

Akurat typowy Polak w tej chwili zaczyna uważać swoje za najlepsze, choćby było rzeczywiście goownem. To jest bardzo groźne bo zaraz może się okazać że Morawiecki obdarzony mocą Jarosława Polskę Zbawiającego, ziszczy nam, spuści nam, taki twór jak Polska Fabryka Samochodów który będzie produkował jakieś goowno, a na każdym stanowisku dyrektorskim będzie jakiś Misiewicz i kolejne klęski tej państwowej firmy zostaną zrzucone oczywiście na dywersyjną działalność Zachodu.

A kto za to wszystko zapłaci? Pan zapłaci, Pani zapłaci, społeczeństwo zapłaci.
Ja do tej pory nie wiem dlaczego mam płacić za to że ktoś kogo nie stać, robi sobie drugie dziecko. Mnie na dzieci nie stać, nawet na żonę mnie nie stać, więc nie mam.

Ktoś pooglądał gnioty pana "Multikonto" na YouTube.com i stwierdził, że wszyscy użytkownicy poloneza są psychicznie chorzy?!

Multikonto zrobił jedną dobrą rzecz: dostarczył kolejnej przesłanki na to że trzeba uciekać z kraju. To że jeden człowiek jest chory psychicznie to można zrozumieć, ale to że ze wszystkich komentarzy pod jego filmami wynika że ludzie łapią to co on gada jak pelikany, chociaż na forum od miesięcy widział temat gdzie na 7 stronach wszyscy twierdzili że trzeba lać olej syntetyczny, a najmniej półsyntetyczny, a oni uważają że zalecamy mineralny, to o czym to świadczy? To już nie jest bycie idiotą, to musi być bardzo duży % społeczeństwa który kwalifikuje się po prostu do leczenia psychiatrycznego.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2018, 23:27:11 pm wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8356 dnia: Czerwiec 11, 2018, 23:38:18 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Widzę się włączył tryb konesera-ratownika. Założę się, że gdybym w swoim atu poprawił najbardziej rzucające się w oczy niedoskonałości, prysnął plakiem, namaścił woskiem, wrzucił 1,8 i wystawił je na allegro za 10 tys., to bym się dowiedział, że chyba mnie poyebało, bo:
1. kundel
2. swap
3. tu tam i ówdzie do czegoś się można doczepić
4. takich jest jeszcze na pęczki za "dwa pincet", więc po co przepłacać....
 Nie mówię, że te samochody nie są tyle warte bo pewnie WWLe już się czają na GTika, wszak tylko oni mają w zwyczaju "wykładać dużą bułę za poloneza" :)  No ale jaki był sens robienia takiej kolekcji, żeby ją teraz wyprzedawać i to w momencie, w którym te samochody tak na prawdę dopiero zaczynają zyskiwać na wartości ?? W sumie nie ważne, nie moje samochody, nie moje zmartwienie. Jedynie obawy części forumowej gawiedzi, co do rąk w jakie te samochody pójdą są uzasadnione i nie jest powiedziane, że będzie im tam tak dobrze jak u Tomka, patrząc chociażby na takich "miłośników" jak muzeum w Otrębusach, czy niedawno wspomniane "muzeum" motoryzacji trzymające białego kruka (analoga) i kilka podobnych dinozaurów w krzakach, pod drzewami/chmurką...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8357 dnia: Czerwiec 12, 2018, 00:04:51 am »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
Człowiek z wiekiem dalej chce się dobrze bawić problem w tym że zabawki są droższe i ciekawsze:) A Polonezy zwyczajnie mi się znudziły, jest wiele innych fajnych innych aut na które poluję, a moja kolekcja tak się rozrosła że nie mam kiedy się nią cieszyć. To co mam opisane na forum jest tylko jej częścią. Muszę coś przetasować.

Tak.
Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8358 dnia: Czerwiec 12, 2018, 00:12:45 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
trzeba uciekać z kraju
Śmiało, nie trać czasu.Gdzie indziej, też jest dobrze, bo przecież wszędzie jest lepiej, niż u nas. Cały świat jest popierd*lony, nie tylko Polska.Szambo już wybiło wszędzie.Każdy przelicza na standard życia, zarobki itd. więc pewnie jest lepiej, ale cała reszta, to już niekoniecznie.Najlepiej będzie, jak wszyscy stąd spier*olą i będzie miejsce dla innych.Kasa przesłoniła ludziom oczy, a tak naprawdę, nie jest wcale do życia potrzebna, ale taki system stworzono i ciągnie się to w nieskończoność.Trzeba było czymś zająć ludzi, żeby za dużo nie myśleli i żeby ciągnąć zyski z ich pracy.Jakby się tak zastanowić, to życie ludzkie, nie ma większego celu, rodzimy się, żyjemy, rozmnażamy itd. a potem zdychamy, jak każde zwierzę.Tyle tylko, że zwierzęta żyją w harmonii z naturą i kierują się instynktem, nie rozumem, jak człowiek, który w całej swej doskonałości, tylko niszczy swoje własne siedlisko.Czasem myślę, że powinniśmy wszyscy wymrzeć, co do jednego, bo i tak nic pożytecznego tu nie robimy.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8359 dnia: Czerwiec 12, 2018, 00:38:11 am »

Offline marian.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro+ GSi 2001r.
Odcinek 2787 telenoweli pod tytułem "Dlaczego PN nie jest gównem, a nawet jest lepszy od wszystkiego innego". Tym razem pojawiły się nawet wątki filozoficzne  <lol>

Ucinając już OT:
http://allegro.pl/nowe-polonezy-stan-fabryczny-kolekcjonerskie-i7392152606.html

Czy ja się nie mylę, że widziałem już je w zeszłym roku na allegro?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2018, 00:47:16 am wysłana przez marian. »