Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1559313 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9520 dnia: Wrzesień 28, 2020, 13:30:59 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Czasami zastanawiam się nad sprzedażą swojego Poldka, a patrząc na aukcjach ciężko cenę jakąś wymyślić-jeden za tysiąc, drugi za sześć, kolejny ponad osiem  <mysli>

Swoją drogą ten za tysiąc to ciekawe jak realnie wygląda, że nie idzie za taką kasę.

Do sprzedaży Poloneza trzeba mieć mocne nerwy. Albo nikt nie przyjeżdża, albo przyjeżdża i chce kupić za tysiąc, albo przyjeżdża autem za 100 tys. i stwierdza że nie kupi bo nie stać go na zrobienie auta tak jak mu się podoba.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9521 dnia: Wrzesień 28, 2020, 13:34:41 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
https://www.olx.pl/oferta/polonez-caro-plus-1-6-gli-z-lpg-CID5-IDGjUFv.html#0a797d262f
Ale syf pod maską. Brakuje tylko wiewiórek.

Każde auto które stoi jesienią pod modrzewiem tak wygląda pod maską. Jak były w ogródku modrzewie to musiałem w Pandzie regularnie czyścić podszybie bo odpływy się zatykały i deszczówka wlewała się do kokpitu. Koniec końców je wyciąłem bo nie szło zwalczyć ochojników świerkowych, a one właśnie przenoszą się z modrzewi na świerki, taki mają cykl rozwoju.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9522 dnia: Wrzesień 28, 2020, 14:10:43 pm »

Offline śledzik

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2861
  • Płeć: Mężczyzna
    • Honda Accord CL9 05r +200KM
Do sprzedaży Poloneza trzeba mieć mocne nerwy. Albo nikt nie przyjeżdża, albo przyjeżdża i chce kupić za tysiąc, albo przyjeżdża autem za 100 tys. i stwierdza że nie kupi bo nie stać go na zrobienie auta tak jak mu się podoba.
Nie tylko z polonezami tak jest
Był: PN Caro 95r 1.6 OHV -> 1.4 16V -> 1.4 16V -> 1.6 16V PN Caro 96r 1.8 16V -> 2.9 12V V6 PN Caro Plus 01r 1.6 16V -> 1.8 16V VVC 160KM
PN Caro 96r 1.6 8V + LPG -> 1.4 16V
Jest: PN Caro 96r 1.8 16v - Big valve i ostre walki. Nie długo dostanie turbo :)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9523 dnia: Wrzesień 28, 2020, 15:12:48 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
https://www.olx.pl/oferta/polonez-caro-plus-1-6-gli-z-lpg-CID5-IDGjUFv.html#0a797d262f
Ale syf pod maską. Brakuje tylko wiewiórek.

Każde auto które stoi jesienią pod modrzewiem tak wygląda pod maską. Jak były w ogródku modrzewie to musiałem w Pandzie regularnie czyścić podszybie bo odpływy się zatykały i deszczówka wlewała się do kokpitu. Koniec końców je wyciąłem bo nie szło zwalczyć ochojników świerkowych, a one właśnie przenoszą się z modrzewi na świerki, taki mają cykl rozwoju.

Tylko, że jak się chce sprzedać dość nudne auto za wygórowaną cenę, to wypadałoby poświęcić 2 złote na myjnię i ten syf pod maską wymyć, a nie fotografować i dumnie wstawiać do ogłoszenia :)
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9524 dnia: Wrzesień 28, 2020, 16:03:16 pm »

Offline mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1160
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
I dlatego moje auta po eksploatacji granicznej lądują na szrocie. Bo właśnie wnerwiają mnie kupujący fachowcy co to jest do zrobienia i ile mogą tylko dać. Ostatnio miałem golfa 3 1.6 75 KM, chciałem za niego 500 zł, blacharsko do ogarnięcia, ale silnikowo zajefajny, silnik z mocą, bez brania oleju, bez wycieków. Nawet przeszedł przegląd. I co nikt nie chciał wziąć nawet małolatowi na douczenie się jazdy. Dlatego poszedł na żyletki.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9525 dnia: Wrzesień 28, 2020, 16:08:40 pm »

Offline CieniaczRider

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 512
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus
Do tej pory eksploatowałem auta do stanu złomowego, więc jest szansa, że i z Polonezem i następnymi tak będzie, przynajmniej klient nie grymasi, chociaż nie... jak Uno chciałem skasować, to dla jednego złomiarza 20km było za daleko po to jechać xD

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9526 dnia: Wrzesień 28, 2020, 21:29:23 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
https://www.olx.pl/oferta/polonez-caro-plus-1-6-gli-z-lpg-CID5-IDGjUFv.html#0a797d262f
Ale syf pod maską. Brakuje tylko wiewiórek.

Każde auto które stoi jesienią pod modrzewiem tak wygląda pod maską. Jak były w ogródku modrzewie to musiałem w Pandzie regularnie czyścić podszybie bo odpływy się zatykały i deszczówka wlewała się do kokpitu. Koniec końców je wyciąłem bo nie szło zwalczyć ochojników świerkowych, a one właśnie przenoszą się z modrzewi na świerki, taki mają cykl rozwoju.

Tylko, że jak się chce sprzedać dość nudne auto za wygórowaną cenę, to wypadałoby poświęcić 2 złote na myjnię i ten syf pod maską wymyć, a nie fotografować i dumnie wstawiać do ogłoszenia :)

Wiesz, zależy jak się na to patrzy. Te igły silnikowi nie przeszkadzają, a mycie już może coś zepsuć. Ja uważam że to jest dopierdalanie się do kompletnych bzdur. Czystą komorę to ma auto z salonu, a 30 letni Polonez i to jeszcze po konserwacji, gdzie każdy kurz się przykleja. Ja nigdy komory nie myłem, chyba że auto jeździło po soli, ale to widać bo są masakryczne malunki z tego minerału.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9527 dnia: Wrzesień 28, 2020, 22:39:44 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2228
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
I dlatego moje auta po eksploatacji granicznej lądują na szrocie. Bo właśnie wnerwiają mnie kupujący fachowcy co to jest do zrobienia i ile mogą tylko dać. Ostatnio miałem golfa 3 1.6 75 KM, chciałem za niego 500 zł, blacharsko do ogarnięcia, ale silnikowo zajefajny, silnik z mocą, bez brania oleju, bez wycieków. Nawet przeszedł przegląd. I co nikt nie chciał wziąć nawet małolatowi na douczenie się jazdy. Dlatego poszedł na żyletki.
Stalo się tak bo... Zbyt tanio go wystawiłeś. Zadziałał efekt psychologiczny, dla ludzi auto za 500zl z automatu jest skreślone. Nikt nie wierzy, że może być ok. Kolega sprzedawał też golfa 3 z kończącym się OC w stanie średnim za 750zl. Nikt nie dzwonił, pisali zlomiarze proponując 400-450zl. Skończyło się ogłoszenie i oc tego samego dnia. Kolega zapłacił OC za kwartał i wystawił za dwa tygodnie za 1800zl. Na drugi dzień rano poszedł za 1500zl :D plus kilka telefonów...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9528 dnia: Wrzesień 29, 2020, 05:13:15 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Kwestia szczęścia raczej. Ja fajną nubirę II kombi w gazie wystawiłem zimą 2013 r. za 2500. Przez miesiąc nie odezwał się nikt! Dopiero jak z ceną wywoławczą zszedłem do 2000, niemrawo zaczęły się telefony...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2020, 05:15:07 am wysłana przez mp79 »

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9529 dnia: Wrzesień 29, 2020, 07:56:33 am »

Offline deser

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Mężczyzna
    • Poldek
Swojego wystawiłem za 3000. Sprzedałem za 2800. Gość przyjechał po niego z England. Był napalony jak Reksio na szynkę. Wolałem wycenić mniej, ale żeby trafił na kogoś kto będzie w stanie go zrobić, a nie sprzedawać wieczność lub trzymać na wiecznie odkładany remont, którego nie będę w stanie zrobić i zgnije w pokrzywach.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9530 dnia: Wrzesień 29, 2020, 12:06:46 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2228
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Sporo aut sprzedałem, kupców-gołodupców i męczybuł się nie uniknie, ale mimo wszystko stanowią oni mniejszość wśród zainteresowanych.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9531 dnia: Październik 03, 2020, 21:24:26 pm »

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9532 dnia: Październik 03, 2020, 22:00:50 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3427
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Naszywka fso.
https://allegro.pl/oferta/naszywka-termo-naszywka-fso-120mm-x-40-mm-haft-9325736375


reklamujesz????


bo takie coś od 2010 roku jest dostępne  w sprzedaży i nie spełnia  swojego zadania.......
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9533 dnia: Październik 18, 2020, 15:42:00 pm »

Offline Tales

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1304
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6GLE

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9534 dnia: Październik 18, 2020, 15:53:39 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Chyba ktoś złapał wirusa i mu na mózg od razu poszło. Wszystko rozumiem, ale to jest przesada.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9535 dnia: Październik 18, 2020, 17:11:21 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Oho, nie wiedziałem, że aż tyle oszczędzam, naprawiając swój! :d

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9536 dnia: Październik 18, 2020, 19:36:43 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Jak całe auto nie jest warte tysiąca?
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9537 dnia: Październik 20, 2020, 12:18:20 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9538 dnia: Październik 20, 2020, 14:44:15 pm »

Offline Morfina

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 878
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro V6
A teraz co można mieć w podobnej cenie https://www.otomoto.pl/oferta/chevrolet-corvette-c3-silnik-5-7-l-200-km-ID6DlDAR.html Też ohv,też tył napęd i też coupe  <spoko>
Ślusarz, złodziej, łowca krasnali

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9539 dnia: Październik 20, 2020, 14:46:14 pm »

Offline Tales

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1304
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6GLE
Ale nie polskie. 😀