Autor Wątek: Mac ATU + 1.6 GLI-> 1.4  (Przeczytany 55046 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Mac ATU + 1.6 GLI-> 1.4
« Odpowiedź #120 dnia: Październik 30, 2016, 00:07:01 am »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Oczywiście że używam, tylko ja akurat usuwam zawsze te wynalazki typu brunox po jednym dniu działania i dopiero na tak przygotowaną powierzchnię epoksyd, tak mi kiedyś radził znajomy lakiernik i jak widać działa w praktyce bo żadnych kwiatków po prawie 2,5 roku nie ma.
jezeli usuwasz to cos o dzialaniu Cortanin'a jest lepsze/wygodniejsze,
a cos jak Polrust to jest kiepskie do usuwania,
Brunoxa sam nie uzywalem, ale slyszalem od osob uzywajacych,ze tworzy warstwe jak Polrust,
generalnie tam,gdzie nie widac to wygodniejszy jest Polrust ,a w miejscach widocznych mozna sie pobawic Cortaninem ,bo takie miejsca sa tez latwo dostepne do obrobki mechanicznej
Tak tworzy warstwę bo brunox to połączenie odrdzewiacza i podkładu epoksydowego, wiadomo nie mówimy tutaj o jakiejś mega zgnitej powierzchni (bo takie się wycina i wspawuje nowe) tylko o np. takich charakterystycznych czarnych kropkach które są zaczątkiem rdzy, zeszlifowany brunox i tak zostaje w tych zagłębieniach a nie ma sensu zostawiać go na całej powierzchni bo podobno lubi się pogryźć z innymi produktami. A tak ogólnie to sory za ot :)

Odp: Mac ATU + 1.6 GLI-> 1.4
« Odpowiedź #121 dnia: Październik 30, 2016, 14:30:52 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6586
  • Płeć: Mężczyzna
Jak dawali dwanaście i pół koła, to było gonić chwasta. Szarpnąć tę kasę, dać im kluczyki i czym prędzej uciekać, zanim się rozmyślą.

Po pierwsze gratuluję podejścia. Po drugie, wtedy jeszcze właściciel nie wiedział że są takie kwiatki.
Po trzecie, prawo dostarcza bata na takich oszustów: samochód z wadą ukrytą można do miesiąca zwrócić poprzedniemu właścicielowi i zażądać zwrotu pieniędzy. W niektórych przypadkach wóz można zwrócić nawet później.

http://www.infor.pl/prawo/prawa-konsumenta/umowy/313259,Prawa-kupujacego-samochod-uzywany.html
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2016, 14:33:45 pm wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Mac ATU + 1.6 GLI-> 1.4
« Odpowiedź #122 dnia: Październik 30, 2016, 16:42:31 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Po pierwsze gratuluję podejścia. Po drugie, wtedy jeszcze właściciel nie wiedział że są takie kwiatki.
Widzę, że nie masz pojęcia, jakiego poloneza można kupić za takie pieniądze.
prawo dostarcza bata na takich oszustów
Kogo i na jakiej podstawie nazywasz oszustem?

Odp: Mac ATU + 1.6 GLI-> 1.4
« Odpowiedź #123 dnia: Październik 30, 2016, 23:00:36 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6586
  • Płeć: Mężczyzna
Kogo i na jakiej podstawie nazywasz oszustem?

Tego kto auto uszkodzone/wadliwe chce sprzedawać jako pełnowartościowe.
Ekipa co dawała 12.5 tys. na pewno nie spodziewała się że lakier odpadnie. Sprzedając samochód za kosmiczne pieniądze i spodziewając się że lakier z niego zaraz odpadnie, i nie mówiąc nabywcy o tym, jest się OSZUSTEM. Ale nawet gdyby właścicielowi się nie śniło że lakier odpadnie, a lakier za miesiąc by odpadł, to w świetle prawa jest to wada ukryta i samochód można zwrócić i odzyskać całą kwotę, albo zatrzymać auto i zażądać zwrotu części pieniędzy w wysokości potrzebnej do usunięcia wady.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Mac ATU + 1.6 GLI-> 1.4
« Odpowiedź #124 dnia: Październik 31, 2016, 00:00:52 am »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3033
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
Chyba trochę nie odróżniasz gwarancji od wady ukrytej.
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: Mac ATU + 1.6 GLI-> 1.4
« Odpowiedź #125 dnia: Październik 31, 2016, 00:22:24 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6586
  • Płeć: Mężczyzna
Chyba trochę nie odróżniasz gwarancji od wady ukrytej.

Gwarancja to nie rękojma. Gwarancji możesz udzielić jakiej chcesz albo żadnej. Rękojma przysługuje kupującemu niezależnie od tego za co chcesz albo nie chcesz ręczyć, chyba że w umowie zapiszesz inaczej i kupujący to podpisze, ale jeżeli ktoś by np. kupił wadliwe auto od mp79 za wyłączeniem rękojmi, udowodnił że mp. to to Iksiński od którego kupił samochód (to jest do zrobienia) to za tekstem "gonić chwata i uciekać" nawet wyłącznie by nie zadziałało.

Jeżeli ktoś by w dobrej wierze sprzedał samochód od którego np. po dwóch tygodniach odpada nowy lakier, to kupujący może go zwrócić i odzyskać pieniądze, chyba że w umowie był zapis o wyłączeniu rękojmy.
Jeżeli jednak sprzedający by wiedział że lakier musi odpaść bo jest sfuszerowany i zataił to, to wówczas wyłączenie rękojmy nie ma zastosowania.

Art. 556. § 1. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę zmniejszającą jej wartość lub użyteczność ze względu na cel w umowie oznaczony albo wynikający z okoliczności lub z przeznaczenia rzeczy, jeżeli rzecz nie ma właściwości, o których istnieniu zapewnił kupującego albo jeżeli rzecz została kupującemu wydana w stanie niezupełnym (rękojmia za wady fizyczne).


§ 2. (206) Sprzedawca jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana stanowi własność osoby trzeciej albo jeżeli jest obciążona prawem osoby trzeciej; w razie sprzedaży praw sprzedawca jest odpowiedzialny także za istnienie praw (rękojmia za wady prawne).
Art. 557. § 1. Sprzedawca jest zwolniony od odpowiedzialności z tytułu rękojmi, jeżeli kupujący wiedział o wadzie w chwili zawarcia umowy.

§ 2. Gdy przedmiotem sprzedaży są rzeczy oznaczone tylko co do gatunku albo rzeczy mające powstać w przyszłości, sprzedawca jest zwolniony od odpowiedzialności z tytułu rękojmi, jeżeli kupujący wiedział o wadzie w chwili wydania rzeczy.
Art. 560. § 1. (208) Jeżeli rzecz sprzedana ma wady, kupujący może od umowy odstąpić albo żądać obniżenia ceny. Jednakże kupujący nie może od umowy odstąpić, jeżeli sprzedawca niezwłocznie wymieni rzecz wadliwą na rzecz wolną od wad albo niezwłocznie wady usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli rzecz była już wymieniona przez sprzedawcę lub naprawiana, chyba że wady są nieistotne.
§ 2. Jeżeli kupujący odstępuje od umowy z powodu wady rzeczy sprzedanej, strony powinny sobie nawzajem zwrócić otrzymane świadczenia według przepisów o odstąpieniu od umowy wzajemnej.

§ 3. (209) Jeżeli kupujący żąda obniżenia ceny z powodu wady rzeczy sprzedanej, obniżenie powinno nastąpić w takim stosunku, w jakim wartość rzeczy wolnej od wad pozostaje do jej wartości obliczonej z uwzględnieniem istniejących wad.

§ 4. (210) Jeżeli sprzedawca dokonał wymiany, powinien pokryć także związane z tym koszty, jakie poniósł kupujący.

Art. 563. § 1. Kupujący traci uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne rzeczy, jeżeli nie zawiadomi sprzedawcy o wadzie w ciągu miesiąca od jej wykrycia, a w wypadku gdy zbadanie rzeczy jest w danych stosunkach przyjęte, jeżeli nie zawiadomi sprzedawcy o wadzie w ciągu miesiąca po upływie czasu, w którym przy zachowaniu należytej staranności mógł ją wykryć.

Art. 558. § 1. (207) Strony mogą odpowiedzialność z tytułu rękojmi rozszerzyć, ograniczyć lub wyłączyć. Jednakże w umowach z udziałem konsumentów ograniczenie lub wyłączenie odpowiedzialności z tytułu rękojmi jest dopuszczalne tylko w wypadkach określonych w przepisach szczególnych.

§ 2. Wyłączenie lub ograniczenie odpowiedzialności z tytułu rękojmi jest bezskuteczne, jeżeli sprzedawca zataił podstępnie wadę przed kupującym.

Jak dawali dwanaście i pół koła, to było gonić chwasta. Szarpnąć tę kasę, dać im kluczyki i czym prędzej uciekać, zanim się rozmyślą.



« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2016, 00:25:29 am wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Mac ATU + 1.6 GLI-> 1.4
« Odpowiedź #126 dnia: Październik 31, 2016, 06:53:29 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Kogo i na jakiej podstawie nazywasz oszustem?
Tego kto auto uszkodzone/wadliwe chce sprzedawać jako pełnowartościowe.

Tylko że właśnie nie chciał. Gdyby sprzedał, to już szybciej wskutek szoku wywołanego taką propozycją, niż ewentualnego krętactwa, cwaniactwa i chęci zarobienia na czyimś niefarcie - tak przecież typowych dla sprzedawców używanych samochodów. Kupujący o wadzie mógłby zresztą wiedzieć, machnąć ręką, że auto świeżo po lakierowaniu, ale wystarczyłoby, że nie zostało to w żaden sposób udokumentowane - i już mógłby twierdzić, że nie wiedział. Rdza albo pęknięcie lakieru w polonezie może wyleźć zawsze i wszędzie. Adnotacja o "świeżo malowanym" w umowie mogłaby w jakiś sposób uratować tyłek sprzedającemu, choć też trudno wyrokować.
Trochę odbiegamy za bardzo od tematu, ale podniosła się ciekawa kwestia, jak wyglądałaby w praktyce egzekucja przepisu o rękojmi w takim przypadku. Tylko że to już temat na inną dyskusję...

Odp: Mac ATU + 1.6 GLI-> 1.4
« Odpowiedź #127 dnia: Październik 31, 2016, 12:46:04 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6586
  • Płeć: Mężczyzna
Rdza albo pęknięcie lakieru w polonezie może wyleźć zawsze i wszędzie. Adnotacja o "świeżo malowanym" w umowie mogłaby w jakiś sposób uratować tyłek sprzedającemu, choć też trudno wyrokować.

To rzeczywiście byłby materiał na spór w sądzie. Niemniej samochodów nie lakieruje się po to żeby lakier od nich odpadał i to by mógł być punkt wyjścia dla uznania że sprzedany samochód ma wadę która nie była widoczna, ani kupujący nie był o niej poinformowany i Macfly musiałby wtedy ponieść konsekwencje za to, chyba że wyłączyłby lakier z rękojmy na umowie.

Natomiast gdybyś Ty sprzedawał samochód i kupujący dowiedział się o tym forum i połączył fakty, to hasło "gonić chwasta" mogłoby być bardzo źle odebrane, także przez sąd i wówczas nawet wyłączenie rękojmy by nie podziałało.
Ja wiem że za 12.5 tys. można wyhaczyć super rodzynka z fabrycznym lakierem i bez grama rdzy, ale w pierwszej chwili odniosłem wrażenie że chodziło o pozbycie się kłopotu i szczerze mówiąc, nie mam pojęcia jak taka sprawa by się skończyła. Domniemuję że intencje były uczciwe, ale nie mam pojęcia jak by to zintepretował sąd. Chyba że na umowie byłaby adnotacja że "lakier jest wyłączony z rękojmy, bo sprzedający spodziewa się że może on mieć wadę i wymagać ponownego położenia", ale wtedy to wątpię czy udałoby się wynegocjować tak wysoką cenę.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Mac ATU + 1.6 GLI-> 1.4
« Odpowiedź #128 dnia: Październik 31, 2016, 15:45:00 pm »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
Doszłem do wniosku że odłożę trochę kasy i jak się uda oddam auto na poprawki do warsztatu 15 KM od mnie  w Trojanowicach gdzie robią auta zabytkowe (Rolls Roysa ostatnio robili )znajomy też tam oddał kredensa na blacharkę , Zrobili go jak w oryginale na zgrzewarce (wymiana poszyć drzwi , reparaturka błotnika i wyklepanie tylnego skrzywionego błotnika . Z tego co mi mówił ma ustalone lakierowanie widziałem auta z ich ręki i jak nowe nie ważne czy maluch , Kredens czy Rolss . Rozmawiałem z ludźmi od paru aut co tam oddawali . Najstarsze jakie udało mi się namierzyć że było tam robione było 8 lat temu i zero oznak rdzy ... Cóż chyba będzie trzeba na razie przeżyć rudą szmate i oddać tam .

Z nowości żjebał mi  się któryś raz z koleji wtrysk 4 cylindra  Co to jakieś fatum  ;-| co jakiś czas mi pada ten sam  4 dziwne . Pompa ok ciśnienie ok w baku nie ma syfu  i w przewodach a i tak go szlag trafia ...
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2016, 15:51:06 pm wysłana przez Macfly »
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: Mac ATU + 1.6 GLI-> 1.4
« Odpowiedź #129 dnia: Październik 31, 2016, 22:10:07 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6586
  • Płeć: Mężczyzna
A jak to się objawia?
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Mac ATU + 1.6 GLI-> 1.4
« Odpowiedź #130 dnia: Listopad 01, 2016, 01:20:57 am »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
Ano tak że auto się nie wkręca przy przyspieszaniu skacze obrotomierz nie chce się wkręcać na obroty . I chodzi na 3 cylindry . Przejadając z działającego wtrysku  3 cylindra kostke na 4 wtrysk zero reakcji a kabel sprawny bo  kabel z 4 wpięty do 3 wtrysku powoduje działanie 3  . Nie mam bladego pojęcia dlaczego te wtryski padają u mnie jak muchy ...
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: Mac ATU + 1.6 GLI-> 1.4
« Odpowiedź #131 dnia: Listopad 01, 2016, 02:02:21 am »

Offline Multec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3764
  • Płeć: Mężczyzna
    • E46 325Ci | ROVER 45 1.8 | C+ 98 | Caro 1996 1.6 16V
Wyjmij listwę i sprawdź (kręcąc rozrusznikiem) czy to rzeczywiście wtrysk, a nie np. problem z zapłonem - świecą, przewodem, stykiem w kopułce.
"JAZDA PRÓBNA" c.d nastąpi...

Odp: Mac ATU + 1.6 GLI-> 1.4
« Odpowiedź #132 dnia: Listopad 04, 2016, 11:39:56 am »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
Na 100% po wymianie wtrysku jeździ jak powinno . Ale dlaczego co jakiś czas pada ten 4 wtrysk ?  <co>
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: Mac ATU + 1.6 GLI-> 1.4
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 04, 2016, 11:41:05 am »

Offline Multec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3764
  • Płeć: Mężczyzna
    • E46 325Ci | ROVER 45 1.8 | C+ 98 | Caro 1996 1.6 16V
Który to już z kolei?
"JAZDA PRÓBNA" c.d nastąpi...

Odp: Mac ATU + 1.6 GLI-> 1.4
« Odpowiedź #134 dnia: Listopad 09, 2016, 01:13:46 am »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
3 albo 4 raz zdechł ...

Żeby się bardziej dobić popiłem trochę w garażu przy aucie i zacząłem się przyglądać dokładnie lakierowi . I ręce mi opadły  na 1 rzut oka nie widać nic ale jak się przypatrzy na  na maskę pod pewnym kontem halogena to są wgłębienia na masce w kształtach okręgu (szpachla "ch*"owo położona)  tak samo po długości fale pod lakierem  . Nie widać tego na 1 rzut oka trzeba się przypatrzyć . Na Lusterku od kierowcy w połowie nie ma klaru (kurde nie wiem jak ja to nie zauważyłem ) Do tego polerka była robiona widać na szybko i na odpierdol mnóstwo rys na bezbarwnym ... (Już wiem dlaczego lakiernik mi dorzucił wosk koloryzujący do auta gratis ... )  Na 100% nie mam co liczyć na poprawę tego przez gościa który to auto robił wcześniej . Dowiedziałem się że miał wypadek samochodowy i leży w szpitalu więc raczej szybko nie chwyci pistoletu do malowania .Cóż gdyby nie to że to auto jest w pewnym stopniu ucieczką od problemów moich życiowych to bym się go już dawno chyba pozbył ....
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2016, 01:36:15 am wysłana przez Macfly »
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: Mac ATU + 1.6 GLI-> 1.4
« Odpowiedź #135 dnia: Listopad 09, 2016, 16:35:55 pm »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
I ręce mi opadły  na 1 rzut oka nie widać nic ale jak się przypatrzy na  na maskę pod pewnym kontem halogena to są wgłębienia na masce w kształtach okręgu (szpachla "ch*"owo położona)
Można było znaleźć idealną maskę w innym kolorze skoro i tak lakierowana. A tak masz szpachle i takie kwiatki. Samo nadwozie to jeszcze zrozumiem coś tam podszpachlować ale elementy odkręcane czy to drzwi maska czy klapa to aż żal reanimować szpachlą starych tylko dokupić ładne.

Odp: Mac ATU + 1.6 GLI-> 1.4
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 09, 2016, 17:27:52 pm »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
Uwierz że nie jest łatwo przynajmniej u mnie w okolicy dostać blachy do poldolota . W większości rude jak skurwisyn i wołają jak za prezydenta . Co do tej szpachli sam nie wiem po co ją nakładał skoro maska była prosta akurat. To jedyny odkrecalny element oryginalny z tego samochodu reszta została wymieniona . klapa błotniki przód i 4 drzwi .  Polowalem na same blachy minusowe bo są z trochę grubszej blahcy ..
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: Mac ATU + 1.6 GLI-> 1.4
« Odpowiedź #137 dnia: Listopad 09, 2016, 19:02:34 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Polowalem na same blachy minusowe bo są z trochę grubszej blahcy ..

A to ciekawostka.

Odp: Mac ATU + 1.6 GLI-> 1.4
« Odpowiedź #138 dnia: Listopad 09, 2016, 20:03:47 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
a blachy w Borewiczach sa z adamantium ;]
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Mac ATU + 1.6 GLI-> 1.4
« Odpowiedź #139 dnia: Listopad 09, 2016, 20:58:32 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3436
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Uwierz że nie jest łatwo przynajmniej u mnie w okolicy dostać blachy do poldolota . W większości rude jak skurwisyn i wołają jak za prezydenta . Co do tej szpachli sam nie wiem po co ją nakładał skoro maska była prosta akurat. To jedyny odkrecalny element oryginalny z tego samochodu reszta została wymieniona . klapa błotniki przód i 4 drzwi .  Polowalem na same blachy minusowe bo są z trochę grubszej blahcy ..


Tak tak lepsze blachy a popatrzeć na 96 roczniki jak je wpierdala.. przy słupkach na łączeniu z dachem i w innych fajnych miejscach.
Jest jedna zasada.
Z gówna samochodu nie ulepisz, trzeba było kupić lepszego tego spieniężyć, dałeś partaczowi to teraz masz problem.
Po zimie obstawiam że zacznie się batalia że go już bierze.
A i trzeba było patrzeć na trzeźwo bo może po pijaku dostałeś olśnienia ii rozdwojenia jaźni i widzisz rzeczy ponadprzeciętnie na tym Polonezie.
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........