Autor Wątek: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018  (Przeczytany 242300 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1340 dnia: Lipiec 13, 2018, 23:18:24 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3427
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Podłączyłem sobie pięknie lampki w bagażniku bo miałem jedna seryjną oczywiście w 125p.
Do tego mam już pięknie skończony bagażnik który zaopatrzyłem w nowa felgę bezdętkową koloru szarego plus nówkę oponę 185/70/13 ( chciałem używkę tu na forum ale chyba moderator sobie olał moje ogłoszenie)/
Mam teraz piękny zapas jak przystało na pojazd zabytkowy .
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1341 dnia: Lipiec 14, 2018, 10:58:03 am »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
Podłączyłem sobie pięknie lampki w bagażniku bo miałem jedna seryjną oczywiście w 125p.
Do tego mam już pięknie skończony bagażnik który zaopatrzyłem w nowa felgę bezdętkową koloru szarego plus nówkę oponę 185/70/13 ( chciałem używkę tu na forum ale chyba moderator sobie olał moje ogłoszenie)/
Chodzi o ogłoszenie, które na forum wisi od 27 czerwca?
http://forum.fsoptk.pl/index.php?topic=50595.0
Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1342 dnia: Lipiec 14, 2018, 14:35:53 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Od jakiegoś czasu odbembniam praktyki w warsztacie, a dziś był bardzo mały ruch to zapytałem szefa czy mogę sobie ustawić zbieżność w Atu. Szefu się zgodził. Wjechałem na kanał, przygotowałem wszystko elegancko, wziąłem się do roboty, zrobiłem swoje i wyjechałem z kanału, po czym wjechał kolejny klient i okazało się, że wszystko zrobiłem źle <lol2> Podśmie"ch*"kom na warsztacie nie było końca :) Ale klient pojechał, ja wjechałem ponownie, ustawiłem zbieżność jak należy i gra gitara. Na prawdę Polonez jedzie teraz jak po sznurku. Z niepokojących rzeczy jakie zauważyłem to fakt, że prawe koło ma pochył ~-1* a lewe raptem -0,25*. Jak będzie czas w przyszłym tygodniu to będę musiał to poprawić. No i zastanawiam się nad tym, czy aby na pewno KWSZ jest w normie, gdyż kierownica przy małym kącie skrętu nie wraca w położenie zerowe :/

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1343 dnia: Lipiec 14, 2018, 19:02:24 pm »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire


Dociąłem sobie peszle do butli oraz puściłem nowy przewód do elektrozaworu . Stwierdziłem że nie  mam zamiaru puszczać go jak 90% osób pod samochodem tylko elegancko razem z całą wiązką kabli po lewej stronie po wiązce od lamp aż do przelotki i do sterownika który mam po lewej stronie . Na Dniach muszę zakupić przewód do tankowania i go podłączyć .
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1344 dnia: Lipiec 14, 2018, 23:11:10 pm »

Offline Tomekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1303
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polskie Fiaty i inne graty
Posprzątałem wnętrza w dupowozach -w moim Audi S8 i Superbie żony.

I jak ktoś mi powie że jasna tapicerka jest niepraktyczna "bo się brudzi" to zapraszam na oględziny Sody. Jasna wentylowana skóra po prawie 3 latach od wyjechania z salonu i przejechaniu ok. 60 tys km nigdy nie była czyszczona (auto tylko odkurzane raz na jakiś czas), po dzisiejszych zabiegach preparatem do tego przeznaczonym wygląda jak nowa. https://sklep.colourlock.pl/czyszczenie-skory-30/zabrudzenia/zestaw-soft.html Ogólnie skóra zastosowana w Skodzie wydaje się pancerna, przypomina skórę z BMW, jest bardzo wysokiej jakości, być może dlatego że jest to wersja Laurin & Klement trzeba przyznać że Czesi się postarali z doborem materiałów. Po czyszczeniu impregnacja i wygląda jak nowa.

Dodam że auto nawet przed czyszczeniem wyglądało nieźle, we wnętrzu na jasnym  prawie nigdy nie widać kurzu i innych eksploatacyjnych zabrudzeń (auto ma ciężki żywot, jeżdżę nim na budowy, żona wozi zakupy, nasze dziecko lubi zrobić z tyłu niezłą demolkę jedzeniem i butami, samochód służy do wożenia wózka, zakupów, części do moich klasyków i innych rzeczy których nie wożę swoim autem.

W Audi było znacznie gorzej - wnętrze jest brązowe, skóra i wykończenie wnętrza najwyższy model, także wentylowana, niestety widać na tym cały syf, kurz i inne paprochy, ostatnio było sprzątane jakieś 3 tygodnie temu i już było widać ślady użytkowania. Samochodem bardzo dużo jeżdżę, robię miesięcznie ok. 5 tys. km i także ma ciężki żywot jest dość intensywnienie używane. Na ciemnym wszystko widać, miałem przez pół roku kiedyś inne auto także z ciemną czarną skórzaną  tapicerką i uważam że jest znacznie gorszym rozwiązaniem od tapicerki jasnej.  Takie tam Sobotnie obalanie stereotypów :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2018, 23:13:06 pm wysłana przez Tomekk »
Fiat 125p,'71,76, Fiat 132: '78, Fiat Fiat 131:'78, Polonez '80,1500 '86,1500 '89,Polonez 1,6 GLI '96, Fiat 126 Town '99, Audi S8 '16

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1345 dnia: Lipiec 15, 2018, 02:22:12 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6570
  • Płeć: Mężczyzna
Jechałem raz nowym Superbem na tylnej kanapie. Cholernie niewygodna, i to w limuzynie. Jak nawet kanapy nie potrafią zaprojektować, to nie wierzę że cała reszta samochodu nie jest śmieciem.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1346 dnia: Lipiec 15, 2018, 08:56:05 am »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Jechałem raz nowym Superbem na tylnej kanapie. Cholernie niewygodna, i to w limuzynie. Jak nawet kanapy nie potrafią zaprojektować, to nie wierzę że cała reszta samochodu nie jest śmieciem.

W Twojej wypowiedzi brakuje mi jeszcze tylko przywołania do Fiata Pandy i Poloneza. Tylko nie wiem czy kanapa z Poloneza będzie wzorcem, czy z Pandy.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1347 dnia: Lipiec 15, 2018, 09:14:37 am »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2228
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
nasze dziecko lubi zrobić z tyłu niezłą demolkę jedzeniem i butami
Kiedy byłem dzieckiem, miałem zakaz jedzenia w samochodzie, wtedy mnie to denerwowało ale z perspektywy czasu uważam, że było to bardzo dobry zakaz ;) Poza tym zgodzę się z Tobą, że jasna skóra jest lepsza. W roverze mam jasną i nie parzy mnie w cztery litery jak postoi na słońcu, choć przyznam, że po 18 latach to widać już ślady zużycia...

W temacie, od dwóch tygodni próbuję sprzedać Roverka
https://www.olx.pl/oferta/rover-25-1-6-16v-109km-bogata-wersja-2-komplety-opon-doinwestowany-CID5-IDwrCif.html
Zainteresowanie jest śladowe. Nie rozumiem tego, gdyby był Astrą G lub Golfem 4 pewnie już po kilku dniach zmieniłby właściciela. Niczego nie ukrywam, jedna osoba póki co go oglądała i nie kupiła bo klima nie działa  ;-|

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1348 dnia: Lipiec 15, 2018, 09:36:40 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Ja się tam nie znam, ale to chyba mało popularne u nas auta.Golf, to golf, każdy kupi, a takie coś, to nie wiem, trochę takie egzotyczne.Jak by był za "tysiącpińcet" to by go dla silnika wzięli, nawet pewnie ktoś stąd  :-)

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1349 dnia: Lipiec 15, 2018, 10:36:57 am »

Offline Tomekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1303
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polskie Fiaty i inne graty
Jechałem raz nowym Superbem na tylnej kanapie. Cholernie niewygodna, i to w limuzynie. Jak nawet kanapy nie potrafią zaprojektować, to nie wierzę że cała reszta samochodu nie jest śmieciem.
Nie wiem, nigdy nie jechałem z tyłu. W Audi S8 tylna kanapa tez jest niewygoda, podobno w nowym BMW serii 7 też.  Ale w Mercedesie W222 już  tak, może powinieneś przejechać się tym autem i wydać swoją opinię <lol2>.

Wiem tylko tyle że z przodu Superb fotelami bije ba głowę wiele aut a wiem co piszę bo jestem wybitnie czuły na tym punkcie i trudno mi dogodzić:)
Często wybieram właśnie to auto jadąc w dalszą trasę. Poza tym ma mega komfortowe adaptacyjne zawieszenie miło 18" kół. W zasadzie auto  kupione "na chwilę" bo była potrzeba szybkiego zakupu komfortowego i dużego auta "na jakiś czas" i miałem go sprzedać ale tak nam się spodobał właśnie z uwagi na komfort, ilość miejsca i świetne właściwości jezdne że został w domu jako drugie auto.

Poradzę Ci Banned przejedź się Toyotą Avensis. Ostatnio dostałem na kilka dni takie auto z wypożyczalni. W wersji podstawowej, 1,8 benz, z kołpakami, z automatyczną bezstopniową skrzynią biegów. I to było dopiero wielkie rozczarowanie. Pomijam ogólnie "plastikowy" odbiór tego pojazdu bo była to bieda wersja ale to że w samochodzie bądź co bądź klasy średniej nie ma z tyłu miejsca na nogi, kabina jest wąska a komfort resorowania na kołach 16" żenująco niski już nie. Do tego przeciętne fotele z regulacją skokową oparcia mimo produkcji AD.2018 oraz brakiem podpórki lędźwiowej, podłokietnikiem umieszczonym gdzieś na podłodze,do tego nie dającym się regulować. Dopełnieniem była automatyczna skrzynia bezstopniowa która działała swoim życiem tj. przy próbie dynamicznej jazdy "wycie" silnika i cała moc idąca gdzieś w gwizdek. Do tego ręczna klima z wyświetlaczem zamiast pokręteł, zupełnie nieczytelna w obsłudze.  Stwierdziliśmy że samochód ten zatrzymał się gdzieś 20 lat temu i jest nudnym woziłem dla ludzi którym obojętne jest czy jadą do pracy tramwajem czy kupują sobie nowe żelazko. Aha, zapomniałbym o najlepszym. Przycisk hamulca ręcznego umieszczony gdzieś pod stacyjną na wysokości kolana kierowcy pod deską rozdzielczą <spoko>.
Przy Avensisie nowy Superb to niemal auto klasy wyższej <lol>.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2018, 10:55:43 am wysłana przez Tomekk »
Fiat 125p,'71,76, Fiat 132: '78, Fiat Fiat 131:'78, Polonez '80,1500 '86,1500 '89,Polonez 1,6 GLI '96, Fiat 126 Town '99, Audi S8 '16

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1350 dnia: Lipiec 15, 2018, 11:18:21 am »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2228
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Ja tam zawsze wolę jeździć z przodu niż z tyłu  :P ale jedyna tylna kanapa która zapadła mi w pamięci na plus to ta w Mercedesie W124  <cwaniak2>

Co do nowych Toyot, one ogólnie są takie dość plastikowe. Są to dobre auta ale obecnie marka jedzie na ,,liderze niezawdności" , kupują je ludzie którzy nie chcą robić w aucie nic poza jazdą i moim zdaniem w zamian za to co oferują, Toyoty są zbyt drogie ( podobnie jak VW ).

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1351 dnia: Lipiec 15, 2018, 11:23:53 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6570
  • Płeć: Mężczyzna
W Twojej wypowiedzi brakuje mi jeszcze tylko przywołania do Fiata Pandy i Poloneza. Tylko nie wiem czy kanapa z Poloneza będzie wzorcem, czy z Pandy.

Nieumiejętność zrobienia wygodnej kanapy to większa nawet wtopa niż wypalający się blok silnika w jednej Mazdzie. Dobrą kanapę niepiśmienny stolarz 100 lat temu potrafił zrobić, a dzisiaj cały koncern VAGa tego nie umie?

Poradzę Ci Banned przejedź się Toyotą Avensis

20 lat temu Avensis miał pokrętła od klimy. W Toyocie płacisz za znaczek, plakietkę "nr 1 na świecie" i plakietkę "lider bezawaryjności", dlatego reszta jest spartańska.
Jak ktoś się nie zna na samochodach, a ma za dużo kasy, to kupuje właśnie VW albo Toyotę.

W temacie, od dwóch tygodni próbuję sprzedać Roverka
https://www.olx.pl/oferta/rover-25-1-6-16v-109km-bogata-wersja-2-komplety-opon-doinwestowany-CID5-IDwrCif.html
Zainteresowanie jest śladowe. Nie rozumiem tego, gdyby był Astrą G lub Golfem 4 pewnie już po kilku dniach zmieniłby właściciela. Niczego nie ukrywam, jedna osoba póki co go oglądała i nie kupiła bo klima nie działa  ;-|

O Roverze ludzie nic nie wiedzą, ale jak coś wiedzą to że "to do dupy auto jest i silniki awaryjne"
Radziłbym podrążyć temat klimy, bo kupując auto z klimą nie chciałoby mi się dochodzić czemu ona nie działa.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2018, 11:43:25 am wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1352 dnia: Lipiec 15, 2018, 12:00:32 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2228
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Nie będę drążył tematu klimy bo powodem sprzedaży tego auta jest specyficzna sytuacja finansowo-życiowa w której się znalazłem i będę musiał potrwać jeszcze kilka miesięcy , nie za bardzo chce o tym mówić. W każdym razie nie będę inwestował kasy w sprawność wyposażenia opcjonalnego które posiada mniej więcej 1/4 odsprzedawanych na rynku, tym bardziej, że za dwa tygodnie kończy się OC i jeśli się nie sprzeda to będę musiał je opłacić. Przywrócenie do sprawności klimy nie zwróci mi się bo nie będę mógł z tego tytułu chcieć za niego więcej pieniędzy.

Nie lubię mentalności kupujących na rynku aut używanych. Obiektywnie patrząc auto jest w dobrym stanie, ciekawej wersji i ma zrobione 95% rzeczy które auto zrobione mieć powinno. Gdyby zrobić łożyska można śmiało mówić, że jest ,,bez wkładu" i ,,do jazdy". Ale ma te swoje 18 lat i nie można od niego wymagać stanu idealnego. Rovery 25 w stanie idealnym trafiają się bardzo rzadko i zmieniają właścicieli za około 5-6tyś zł. Ten kosztuje w okolicach średniej ceny, ale stan o wiele lepszy niż przeciętny stan modelu na rynku, wiem o czym mówię bo kilka obejrzałem. Ludzie by chcieli żeby wszystko w nim działało, żeby miał gaz, żeby nic nie było do roboty, opłaty na co najmniej pół roku i za to wszystko żebym chciał sprzedać go za 1500zł  <lol2>

Co do Rovera, ja tam lubię nietypowe niszowe auta, można się wyróżnić w tłumie nijakości na ulicy. Odnoszę wrażenie, że znaczna część naszego społeczeństwa pod względem motoryzacyjnym zatrzymała się mentalnie w latach 90'. Czyli wszystko co nie jest niemieckie ( ew japońskie ) to parch, zło wszelkie, psuje się, gówniane i jak najdalej od tego a w ogóle to panie ,,do tego nie ma części na pewno". Kilka dni temu kolega kupił sobie za 3tyś Astrę G 1.6 16V w stanie o wiele gorszym niż mój Rover, z przebiegiem prawie 300tyś, wersja prawie golas ( me el. szyby z przodu i alufelgi ) również bez gazu, poprzedni właściciel sprzedawał auto dwa dni ( tyle wisiało na olx ). Gdybym był kupującym to największą wadą jest kończące się OC, ale jeśli potencjalny nabywca nie ma 18-19 lat to nie jest to taki problem...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1353 dnia: Lipiec 15, 2018, 13:19:57 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6570
  • Płeć: Mężczyzna
Widzisz, kupując auto na kilka czy kilkanaście tys. km błędem jest chociażby wlewanie oleju za 150zł, trzeba było lać za 50 i zezłomować bo pewnie to auto i tak skończy na złomie, albo pójdzie za 1000, a pewnie i tak kupi je idiota który nie wie co to pasek rozrządu i kupi u mnie silnik za 200zł.

Radzę dopisać w tytuł ogłoszenia "nie Astra, nie Golf" żeby szukajka łapała przy szukaniu Astry i Golfa, większość potencjalnych nabywców w ogóle nie wie o istnieniu marki Rover.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2018, 13:24:05 pm wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1354 dnia: Lipiec 15, 2018, 13:24:44 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2228
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Kupując go nie sądziłem, ze to przygoda na pół roku. Chciałem nim jeździć 2-3 lata. Jeśli ktoś go zajezdzi to pewnie trafi na złom ale za kilka lat bo póki co jest w uczciwie dobrym stanie. Ja go na złom na pewno nie oddam i jak do końca miesiąca nie pójdzie to zacisne pasa z kasą i go sobie zostawię...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1355 dnia: Lipiec 15, 2018, 13:25:16 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4631
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Co do braku gazu, jestem akurat to zrozumieć, przy obecnych cenach benzyny kupowanie starszego auta bez gazu jest kompletnie bez sensu, a zakładanie nowej instalacji to w duży mieście cena auta x2, więc zakup przestaje być opłacalny.

Natomiast co do reszty - mało jest niestety osób, które lubią jeździć "dziwnymi" autami, reszta woli się trzymać "bezpieczeństwa", więc bierze najpopularniejsze modele. Wczoraj miałem rozmowę z nowym współlokatorem na temat kupna auta - on twierdzi, że ma przeznaczone na używane auto 13 tysięcy złotych, bo poniżej tego progu na sto procent auto się będzie psuło, no, pewnie i tak się będzie psuło, ale na nowe z salonu go nie stać. I tak twierdzi część osób, która się nie zna na samochodach, kolejna grupa woli szukać "parcha" za parę stów byleby jeździł.

banned - przecież Dawid nie wiedział, że będzie sprzedawał to auto, zdaje się, że ono miało zostać na dłużej u niego, więc nic dziwnego, że starał się je doinwestować.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1356 dnia: Lipiec 15, 2018, 14:11:18 pm »

Offline Mariusz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 674
    • 1.5 GLE
Ale przynudzacie. To stary parch, bez lpg i bez klimy. Niezbyt popularny, ze słabym zapleczem części używanych, ani ładny, ani brzydki. W sumie tak samo nudny jak golf czy astra tylko, że w pakiecie dostaje się pewność, że będzie do roboty UPG.  Może go kupić fetyszysta roverów, albo przypadkowy dzik. W obu przypadkach na klienta trzeba będzie poczekać.


Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1357 dnia: Lipiec 15, 2018, 14:18:01 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4631
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
To, że jest nudny każdy wie, mówimy o kategorii dupowozu do jeżdżenia po bułki do sklepu i do pracy, w niej jest mało ciekawych aut  ;p Do do słabego zaplecza części, chyba trochę przesadzasz. 
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1358 dnia: Lipiec 15, 2018, 18:08:33 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6570
  • Płeć: Mężczyzna
on twierdzi, że ma przeznaczone na używane auto 13 tysięcy złotych, bo poniżej tego progu na sto procent auto się będzie psuło

Bo nie ma pojęcia ani o samochodach, ani o rynku samochodów używanych.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1359 dnia: Lipiec 15, 2018, 21:22:12 pm »

Offline Maćko

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1944
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu + 1.8 LPGTi 23E
Dobra cena za tego 25. Jednak przy obecnych cenach paliwa obstawiam, że brak LPG mocno zawęża grono zainteresowanych. Jak się nie sprzeda to się zastanowię w sierpniu :]

Tymczasem małe podsumowanie działań przez ostatnie 2 dni:

- Zainstalowany właściwy kolektor ssący
- Zainstalowana miedziana chłodnica
- Uruchomiona instalacja LPG

Powoli zbliżam się do pierwszego 1000km. W tym tygodniu pierwsza zmiana oleju i mam nadzieje, że również uda się zrobić wydech :)
Był: Caro '93
Jest: LPGTi - Atu Plus 1.8 VVC 160+KM 23E | Renault Laguna 3 GT 2.0 dCi 178KM