Autor Wątek: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018  (Przeczytany 242438 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1360 dnia: Lipiec 15, 2018, 22:51:51 pm »

Offline dzikson

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V | Żuk A11B 87' | VW Passat B3 1.6td 93' | Seat Ibiza Cupra 1.8t 03'
Radzę dopisać w tytuł ogłoszenia "nie Astra, nie Golf" żeby szukajka łapała przy szukaniu Astry i Golfa, większość potencjalnych nabywców w ogóle nie wie o istnieniu marki Rover.
Nie radze bo to bardziej drażni kupujących niż pomaga w szukaniu..
Dokąd mamy iść, my którzy przemierzamy pustkowia w poszukiwaniu lepszych siebie

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1361 dnia: Lipiec 15, 2018, 23:15:07 pm »

Offline marian.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro+ GSi 2001r.
Nie radze bo to bardziej drażni kupujących niż pomaga w szukaniu..
Dokładnie jak mówisz. To szczególnie przy zabytkach jest popularna opcja. Przeglądasz ogłoszenia z dużymi fiatami i ci się pojawia seria ogłoszeń januszy nie syrena, nie warszawa, nie nysa, nie żuk, nie jelcz z naczepą...
Roverek bardzo fajny, w środku na pewno przyjemniejszy na oko niż wspomniane tutaj wcześniej golf czy astra. Astra G moim zdaniem ma dobijająco ponure wnętrze, zwłaszcza w opcji golas.

Cytuj (zaznaczone)
on twierdzi, że ma przeznaczone na używane auto 13 tysięcy złotych, bo poniżej tego progu na sto procent auto się będzie psuło
Ludzie uznają, że auto się psuje i jest do dupy, jak się psują eksploatacyjne części typu pompa wody czy przeguby w zawieszeniu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2018, 23:22:16 pm wysłana przez marian. »

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1362 dnia: Lipiec 16, 2018, 01:19:13 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Samochodem bardzo dużo jeżdżę, robię miesięcznie ok. 5 tys. km i także ma ciężki żywot jest dość intensywnienie używane.
to kiedy masz czas pracowac ?
chyba, ze taksoweczka popylasz, albo uberem, to wtedy wiadomo, ze duza fura obita skórą tworzy respekt na dzielni,
bo tak normalnie, to skora jest luksusem dla januszy w waginach tzn. ta taka klasyczna skora śliska, podziurkowanie jej nazwane wentylacja za wiele nie wnosi,
to juz przezytek, kazda taksowka w Tunezji ma skore, bo Tunezja jest duzym "producentem" skory i tam meganki i laguny z dowolnego rocznika cale w skorze,
i slusznie, bo taka tapicerka ma wlasciwosci typowo uzytkowe,
teraz luksus to alcantara, czyli tez skora, ale wredna w czyszczeniu,

swoja droga to powinni zabronic robienia duzych przebiegow na pusto w dwutonowcach z czterolitrowymi silnikami 500KM,
kompletne marnowanie zasobow i brak sensu,
do wozenia uberem 1/3 takiego silnika wystarczy z nawiazka ;]

Jechałem raz nowym Superbem na tylnej kanapie. Cholernie niewygodna, i to w limuzynie. Jak nawet kanapy nie potrafią zaprojektować, to nie wierzę że cała reszta samochodu nie jest śmieciem.

W Twojej wypowiedzi brakuje mi jeszcze tylko przywołania do Fiata Pandy i Poloneza. Tylko nie wiem czy kanapa z Poloneza będzie wzorcem, czy z Pandy.
łyso by Ci bylo, jakby w pandzie na tylnej kanapie siedzialo sie lepiej niz superd(uper)  <lol2>
a sa na to szanse, bo panda jest wysoka,
nie mniej jednak w pelni sie zgadzam z bannedem ,ze od duzego auta aspirujacego do bycia limuzyna, majacego wydluzona plyte podlogowa, smialo moza oczekiwac, ze z tylu bedzie sie siedzialo nieprzecietnie wygodnie - i w sumie nic innego taka skoda nie ma do zaoferowania,
to jest bardzo poprawne auto w nizszej cenie, jezeli porownasz ja do pastucha lub podobnego wynalazku,
wtedy zwyczajnie broni sie cena, ale w tej cenie mozna miec wlasnie takie zacianki jak wygodne siedzenia - to auto ma wlasnie taki charakter, ma byc duze i wygodne, bo w pozostalych kwestiach jest nijakie,
postaw sobie jakas wypasiona wersje L&K obok kia Stinger i zobacz roznice - kupujacych Stingera raczej nie obchodzi co sie dzieje na tylnej kanapie, bo przy tym aucie skupiasz sie na zupelnie innych aspektach
Kiedy byłem dzieckiem, miałem zakaz jedzenia w samochodzie
a jakbys jechal w moim, to bys mial zakaz nawet dzisiaj
Zainteresowanie jest śladowe.
nie rozumiem dlaczego sie dziwisz :
 wystawiles autko o nijakim wygladzie, slabej reputacji, malo popularne i bez gazu za 3 kafle - z tego rocznika za 3 kafle bez lpg stoja Alfy 156, ktore sa lepsze o roverka pod kazdym wzgledem ... tzn. z kazdej strony lepiej wygladaja i sa duzo bardziej popularne, ale maja ten sam problem ze znalezieniem mechaniaka, ktory bedzie wiedzial co robi i tez maja slaba reputacje,
jednak i tak maja duza przewage, a nie sprzedaja sie jak świeże buleczki,
kupujac auto z kategorii nie znanych i nie chcianych od razu trzeba sie liczyc z niesprzedawalnoscia,
szybciej Tavrie bys sprzedal ;p
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2018, 01:24:39 am wysłana przez KGB »
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1363 dnia: Lipiec 16, 2018, 06:40:02 am »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak

łyso by Ci bylo, jakby w pandzie na tylnej kanapie siedzialo sie lepiej niz superd(uper)  <lol2>
a sa na to szanse, bo panda jest wysoka,


Bez wątpienia. Nawet gdyby nie było wygodniej, to przedstawiłbyś szereg innych zastępczych tematów, że wyszłoby i tak na Twoje.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1364 dnia: Lipiec 16, 2018, 08:16:05 am »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
Pojeździłem z wyłączonym wspomaganiem. Oprócz parkowania - kompletnie mi go nie brakowało. Przydałby mi się reduktor ciśnienia zależny od prędkości.
Leje się benzyna przy tankowaniu :-(. Chyba guma. Będzie okazja do założenia zwężonego wlewu...
Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1365 dnia: Lipiec 16, 2018, 14:17:36 pm »

Offline Multec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3762
  • Płeć: Mężczyzna
    • E46 325Ci | ROVER 45 1.8 | C+ 98 | Caro 1996 1.6 16V

teraz luksus to alcantara, czyli tez skora


Bzdura.
"JAZDA PRÓBNA" c.d nastąpi...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1366 dnia: Lipiec 16, 2018, 16:40:36 pm »

Offline Tomekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1303
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polskie Fiaty i inne graty

to kiedy masz czas pracowac ?


U mnie dzień nie składa się z 8 godzinnego dnia pracy :)


Fiat 125p,'71,76, Fiat 132: '78, Fiat Fiat 131:'78, Polonez '80,1500 '86,1500 '89,Polonez 1,6 GLI '96, Fiat 126 Town '99, Audi S8 '16

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1367 dnia: Lipiec 16, 2018, 18:22:17 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro

teraz luksus to alcantara, czyli tez skora


Bzdura.
nie widziales skorzanej alcantary, czy jak ?
nie ma sie czego wstydzic, ja tez takiej w samochodzie nie widzialem

Bez wątpienia. Nawet gdyby nie było wygodniej, to przedstawiłbyś szereg innych zastępczych tematów, że wyszłoby i tak na Twoje.
chcialbys ;>

U mnie dzień nie składa się z 8 godzinnego dnia pracy :)
wiadomka, tylko ciagle mnie intryguje gzie mozna jezdzic 200km dziennie, jezeli praca nie polega na jezdzeniu,
i jeszcze ten samochod o subtelnosci walca drogowego,
dzisiaj pojechalem Kappa na miasto i praktycznie nie ma gdzie tego zaparkowac, a to tylko 1.82/4.70 m


« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2018, 18:23:54 pm wysłana przez KGB »
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1368 dnia: Lipiec 16, 2018, 19:21:14 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
wiadomka, tylko ciagle mnie intryguje gzie mozna jezdzic 200km dziennie, jezeli praca nie polega na jezdzeniu,

Można mieć np do firmy w jedną stronę 40km, do tego spotkania raz na północy, raz na południu. Czasami na zachodzie, czasami na wschodzie. I tak klikanaście razy w miesiącu. Można też załadować rowery na bagażnik i w weekend wyskoczyć nad morze na przejażdżkę. Zimą na narty itd. Kilometry lecą, jak jest po czym jechać.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1369 dnia: Lipiec 16, 2018, 20:01:34 pm »

Offline Tomekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1303
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polskie Fiaty i inne graty
wiadomka, tylko ciagle mnie intryguje gzie mozna jezdzic 200km dziennie, jezeli praca nie polega na jezdzeniu,

Można mieć np do firmy w jedną stronę 40km, do tego spotkania raz na północy, raz na południu. Czasami na zachodzie, czasami na wschodzie. I tak klikanaście razy w miesiącu. Można też załadować rowery na bagażnik i w weekend wyskoczyć nad morze na przejażdżkę. Zimą na narty itd. Kilometry lecą, jak jest po czym jechać.

Do pracy mam 40 km w jedną stronę, powrót jakieś tam spotkania, lekko dziennie "pęka" 100-150 km, do tego ze 3-4 wyjazdy "w Polskę" po 800-1000km każdy i chyba łatwo policzyć. Autostradą kilometry szybko lecą. Standardy niemieckie choć dzieję się w Polsce, są drogi, są sprawy do załatwiania, trzeba podróżować. Wiem, niektórym trudno zaakceptować że 20 letni samochód "z Niemiec" może mieć więcej niż 180 tys. km ale u mnie takie kilometry przeważnie pojawiają się po 3 latach.
Fiat 125p,'71,76, Fiat 132: '78, Fiat Fiat 131:'78, Polonez '80,1500 '86,1500 '89,Polonez 1,6 GLI '96, Fiat 126 Town '99, Audi S8 '16

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1370 dnia: Lipiec 16, 2018, 23:59:21 pm »

Offline ZdzisiekTDI

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.9 TDI
Siema, kto mnie pamięta ?

Samochodem bardzo dużo jeżdżę, robię miesięcznie ok. 5 tys. km i także ma ciężki żywot jest dość intensywnienie używane.
to kiedy masz czas pracowac ?
chyba, ze taksoweczka popylasz, albo uberem, to wtedy wiadomo, ze duza fura obita skórą tworzy respekt na dzielni,
bo tak normalnie, to skora jest luksusem dla januszy w waginach tzn. ta taka klasyczna skora śliska, podziurkowanie jej nazwane wentylacja za wiele nie wnosi,
to juz przezytek, kazda taksowka w Tunezji ma skore, bo Tunezja jest duzym "producentem" skory i tam meganki i laguny z dowolnego rocznika cale w skorze,
i slusznie, bo taka tapicerka ma wlasciwosci typowo uzytkowe,
teraz luksus to alcantara, czyli tez skora, ale wredna w czyszczeniu,

swoja droga to powinni zabronic robienia duzych przebiegow na pusto w dwutonowcach z czterolitrowymi silnikami 500KM,
kompletne marnowanie zasobow i brak sensu,
do wozenia uberem 1/3 takiego silnika wystarczy z nawiazka ;]

Jechałem raz nowym Superbem na tylnej kanapie. Cholernie niewygodna, i to w limuzynie. Jak nawet kanapy nie potrafią zaprojektować, to nie wierzę że cała reszta samochodu nie jest śmieciem.

W Twojej wypowiedzi brakuje mi jeszcze tylko przywołania do Fiata Pandy i Poloneza. Tylko nie wiem czy kanapa z Poloneza będzie wzorcem, czy z Pandy.
łyso by Ci bylo, jakby w pandzie na tylnej kanapie siedzialo sie lepiej niz superd(uper)  <lol2>
a sa na to szanse, bo panda jest wysoka,
nie mniej jednak w pelni sie zgadzam z bannedem ,ze od duzego auta aspirujacego do bycia limuzyna, majacego wydluzona plyte podlogowa, smialo moza oczekiwac, ze z tylu bedzie sie siedzialo nieprzecietnie wygodnie - i w sumie nic innego taka skoda nie ma do zaoferowania,
to jest bardzo poprawne auto w nizszej cenie, jezeli porownasz ja do pastucha lub podobnego wynalazku,
wtedy zwyczajnie broni sie cena, ale w tej cenie mozna miec wlasnie takie zacianki jak wygodne siedzenia - to auto ma wlasnie taki charakter, ma byc duze i wygodne, bo w pozostalych kwestiach jest nijakie,
postaw sobie jakas wypasiona wersje L&K obok kia Stinger i zobacz roznice - kupujacych Stingera raczej nie obchodzi co sie dzieje na tylnej kanapie, bo przy tym aucie skupiasz sie na zupelnie innych aspektach
Kiedy byłem dzieckiem, miałem zakaz jedzenia w samochodzie
a jakbys jechal w moim, to bys mial zakaz nawet dzisiaj
Zainteresowanie jest śladowe.
nie rozumiem dlaczego sie dziwisz :
 wystawiles autko o nijakim wygladzie, slabej reputacji, malo popularne i bez gazu za 3 kafle - z tego rocznika za 3 kafle bez lpg stoja Alfy 156, ktore sa lepsze o roverka pod kazdym wzgledem ... tzn. z kazdej strony lepiej wygladaja i sa duzo bardziej popularne, ale maja ten sam problem ze znalezieniem mechaniaka, ktory bedzie wiedzial co robi i tez maja slaba reputacje,
jednak i tak maja duza przewage, a nie sprzedaja sie jak świeże buleczki,
kupujac auto z kategorii nie znanych i nie chcianych od razu trzeba sie liczyc z niesprzedawalnoscia,
szybciej Tavrie bys sprzedal ;p


Z rok czasu tu nie byłem, ale Twoja osoba spowodowała, że postanowiłem coś napisać.

Kiedy ktoś w końcu permanentnie zbanuje tego wrzoda ? Jego wypowiedzi urągają jakimkolwiek standardom. Czemu to jest cały czas tolerowane ? Brak kultury, brak jakichkolwiek zasad pisowni, brak ciągu przyczynowo-skutkowego tych słowotoków. Ciągłe zaczepki i przepychanki. Czemuż tak zostaliśmy pokarani ? Za miłość do tego wozu taka kara ? Takie katusze ?

Człowieku, kiedy weźmiesz się za jakąś uczciwą robotę ? Siedzisz tu 24/7 i wylewasz te swoje żale - masz JEDENAŚCIE TYSIĘCY bezsensownych wiadomości. Nie szkoda Ci życia na bycie tępym "ch*"em ? Kup sobie jakieś inne auto, przenieś się na inne forum. Daj żyć.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1371 dnia: Lipiec 17, 2018, 06:36:16 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Nie na temat, bo nie na temat, ale co racja, to racja. ;)

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1372 dnia: Lipiec 17, 2018, 09:20:21 am »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Wczoraj poskładałem swoje atu2 po kilku tygodniach postoju. Jeszcze klime ogarnąć i auto względnie sprawne...

Chłodnica klimatyzacji z megane 1 poliftowej całkiem ładnie siadła do poldka. Do tego dospawame przejściówki i w razie awarii chłodnicy mogę ją zmienić bez spawania...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2018, 09:23:50 am wysłana przez Bocian_s#313 »
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1373 dnia: Lipiec 17, 2018, 09:44:55 am »

Offline marian.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro+ GSi 2001r.
Może i kgb czasem pier***i, ale bez jego 11k pisanych codziennie wiadomości to forum byłoby martwe. No chyba, że raz na rok przyszedlby ZdzisiekTDi (niezły nick) i zwyzywal kogo trzeba.  <lol> Nikt nie zwaza na fakt, że taki kgb kazdemu odpisuje np. w szybka pytanie odpowiedź?

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1374 dnia: Lipiec 17, 2018, 22:28:33 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Chłodnica klimatyzacji z megane 1
Obserwuję warsztat i powoli tworzę listę skraplaczy, które można by zaadaptować do pierdoloneza. Niestety większość ma już zintegrowany osuszacz, więc w takim układzie można by się już nie bawić i zrobić klimę właściwie od zera na bardziej dostępnych częściach.

A w temacie, Atu powoli zaczyna mnie irytować... Albo faluje wolnymi obrotami albo zawiesza się na 1500 obr./min. Dodatkowo w czasie jazdy wskazówka od temperatury sterczy pionowo jak po paczce braweranu, a na postoju wentylator nie chce się załączyć. Co jest dość dziwne patrząc na to, że szeroka chłodnica spokojnie ogarnia nawet DOHCe. Chyba trafiłem jakąś przytkaną :/

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1375 dnia: Lipiec 17, 2018, 22:41:36 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Zamiast się cieszyć, że w dobie fejsbuniów forum jeszcze żyje i ma się dobrze (w przeciwieństwie do sekcji śląsk czy FSO AK,które ostatnio zdechło kompletnie), to przyjdzie taki wąsacz-Zdzisiek z dorobkiem całych 40 postów i będzie wylewał swoje żale :P. Napisz coś od siebie, dodaj artykuł, doradź coś komuś, a nie wyleź spod ziemi po latach i piernicz, że forum do dupy i wszystko do dupy. Przejrzałem wszystkie Twoje 40 postów, 3/4 z nich to czepianie się kogoś, narzekanie, wyśmiewanie, opluwanie, i posty pisane w extreme rage mode. Zero treści merytorycznej. Taki wkład w forum, że hej, faktycznie będąc właścicielem takiego konta można domagać się banowania kogokolwiek  ]:->

W temacie, ogarnąłem w końcu elektrykę po przekładkę silnika, trochę tych kabeluni przybyło, trochę ubyło (resztki alarmu wyleciały, nie kraść mi tylko wozu!!!!111, jezu chyba nie powinienem tego pisać, teraz wszyscy będą czyhać na poloneza).
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2018, 22:51:19 pm wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1376 dnia: Lipiec 17, 2018, 23:33:42 pm »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3011
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
Kiedy ktoś w końcu permanentnie zbanuje tego wrzoda ? Jego wypowiedzi urągają jakimkolwiek standardom.


Mówisz - masz ;)
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1377 dnia: Lipiec 19, 2018, 08:38:31 am »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
Wiem, niektórym trudno zaakceptować że 20 letni samochód "z Niemiec" może mieć więcej niż 180 tys. km ale u mnie takie kilometry przeważnie pojawiają się po 3 latach.
                     I to jest normalne a ludzie się uczepili tych 180 tys.  Mam znajomego co ma VW CC z 2014 r  wziętego w leasing z polskiego salonu.  (nie mylić z Passatem cc bo to 2 różne auta).  Autem lata po całej Polsce i w tym momencie auto ma nabite koło 200 tys a auto w stanie jak nowe.  Więc jak 4 letnie auto ma 200 tys to jak słyszę że ktoś kupił jakieś auto 10-15 letnie z przebiegiem koło 180 tys to wybucham śmiechem
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2018, 08:40:32 am wysłana przez Macfly »
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1378 dnia: Lipiec 19, 2018, 09:20:38 am »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Oj Hipolicie, pie*****e! Znam samochody, które rzeczywiście mają 15-20 lat i mniej niż 200 tys. km. Wszystko kwestia jaki samochód bierzemy pod lupę. Dla samochodów "miejskich" używanych przez statystycznego Kowalskiego roczny przebieg ~10k km mieści się w granicach normy. Dla "limuzyn" używanych przez ogólnie rzecz biorąc przedstawicieli handlowych zrobione 40 czy 50 tys. km rocznie to żaden problem. Inna sprawa, że te drugie samochody zazwyczaj nakręca 300 tys.
km, leasing się kończy i przestają nabijać tak zanaczne przebiegi, bo lądują w garażu Janusza Nosacza.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1379 dnia: Lipiec 19, 2018, 09:43:37 am »

Offline Multec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3762
  • Płeć: Mężczyzna
    • E46 325Ci | ROVER 45 1.8 | C+ 98 | Caro 1996 1.6 16V
Wiem, niektórym trudno zaakceptować że 20 letni samochód "z Niemiec" może mieć więcej niż 180 tys. km ale u mnie takie kilometry przeważnie pojawiają się po 3 latach.
                     I to jest normalne a ludzie się uczepili tych 180 tys.  Mam znajomego co ma VW CC z 2014 r  wziętego w leasing z polskiego salonu.  (nie mylić z Passatem cc bo to 2 różne auta).  Autem lata po całej Polsce i w tym momencie auto ma nabite koło 200 tys a auto w stanie jak nowe.  Więc jak 4 letnie auto ma 200 tys to jak słyszę że ktoś kupił jakieś auto 10-15 letnie z przebiegiem koło 180 tys to wybucham śmiechem


Ja kupiłem 13 letnie auto z przebiegiem 197tys km, potwierdzonym w ASO, w historii przeglądów z kraju, z którego został sprowadzony oraz ogólnie rzecz biorąc stanem technicznym. Nie każde auto robi 1000km dziennie.
"JAZDA PRÓBNA" c.d nastąpi...