Autor Wątek: Koniec zniżek weterana szos w PZU z kartą PZMOT  (Przeczytany 11796 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Koniec zniżek weterana szos w PZU z kartą PZMOT
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 20, 2018, 11:23:41 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
KGB, częściowo jest tak jak napisałeś, niektórzy twierdzą, że ze zniżek korzystali głównie sebixy w 25-letnich beemkach, świeżo po zdaniu prawka, rozbijający się na drzewach. Ale nie sądzę, żeby tak było, i żeby PZU bankrutował przez jakąś ilość cwaniaków postępujących w ten sposób. Być może, po prostu prezes z "nowego nadania", z kompetencjami od kieliszka popatrzył sobie - co oni tak mało płacą? I cyk likwidujemy zniżkę, będą musieli zapłacić więcej - nie zastanawiając się, że ludzie odejdą do nowego ubezpieczyciela, zamiast zostają "z przyzwyczajenia" w PZU, jak to robią często starsi ludzie (często auta, które kupowałem miały polisę z PZU, mimo chorych stawek).

Co zrobią, możemy sobie gdybać, trzeba czekać na rozwój wypadków, ja liczę, że PZM jednak się z kimś dogada, bo raczej zdają sobie sprawę ze swojego marnego położenia po wycofaniu tych zniżek.  :]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2018, 11:25:48 am wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Koniec zniżek weterana szos w PZU z kartą PZMOT
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 20, 2018, 11:55:34 am »

Offline Tomekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1303
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polskie Fiaty i inne graty
W Automobilklubie zrzeszonym w PZM którego jestem członkiem i w którym opłacam składki, zawsze na początku stycznia przed "kasą" ustawiały się tłumy ludzi dla których jedynym celem było wpłacenie 100,00 zł składki i otrzymanie znaczka do legitymacji. Oczywiście później w okresie od mniej więcej Lutego do końca roku nikt nigdzie tych ludzi nie widział.

W sumie trudno, można się martwić bo część tych ludzi to rzeczywiście posiadacze zabytków średnio zainteresowani życiem klubu, z drugiej strony cieszyć bo pewnie część z nich to przysłowiowe Sebixy, posiadacze BMW z LPG bez butli czy coś w tym stylu. Mniejsza o to. Najgorsze jest jednak to że gros automobilklubów w Polsce w dużej części swój budżet opierała waśnie na składkach i teraz "dobra zamiana" pisiorów która rozpanoszyła się także w PZU strzeliła sobie sama w kolano, gdyż m.in brak konieczności posiadania opłaconej składki skutecznie odetnie finansowanie większości klubów zrzeszonych przy PZMOT i cienko przędzące kluby będą miały jeszcze cieniej. Ciekaw jestem swoją drogą za ile dni się pokapują i to odkręcą.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2018, 11:57:06 am wysłana przez Tomekk »
Fiat 125p,'71,76, Fiat 132: '78, Fiat Fiat 131:'78, Polonez '80,1500 '86,1500 '89,Polonez 1,6 GLI '96, Fiat 126 Town '99, Audi S8 '16

Odp: Koniec zniżek weterana szos w PZU z kartą PZMOT
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 20, 2018, 11:59:10 am »

Offline Maćko

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1944
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu + 1.8 LPGTi 23E
Potwierdza się to co wrzucił Bonifacy:

https://media.pzu.pl/pr/415581/wlasciciele-unikatowych-pojazdow-beda-mogli-nadal-korzystac-ze-znizki
Cytuj (zaznaczone)
Warto podkreślić, że klienci, którzy otrzymali zniżkę od PZU w poprzednich latach, utrzymają ją przy wznowieniu umowy ubezpieczenia.
Był: Caro '93
Jest: LPGTi - Atu Plus 1.8 VVC 160+KM 23E | Renault Laguna 3 GT 2.0 dCi 178KM

Odp: Koniec zniżek weterana szos w PZU z kartą PZMOT
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 20, 2018, 12:03:03 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Cytuj (zaznaczone)
Profil Pojazdy Zabytkowe PZM
20 godz.

Jak zapewne większość z Was wie firma PZU wycofała się promocyjnej zniżki dla pojazdów zabytkowych zrzeszonych w PZM. Od dziś zniżka 70% będzie naliczana tylko przy samochodzie lub motocyklu na tzw. żółtych tablicach.

Z naszych informacji wynika, że dziś PZU uzupełniło komunikat o taki wpis:
„Oferta wznowieniowa uwzględniająca zniżkę jest wiążąca i nie należy weryfikować statusu pojazdu zabytkowego.”

Oznacza to, że pojazdy mające już wykupione OC ze zniżką będą mogły kontynuować ubezpieczenie bez żadnej weryfikacji na dotychczasowych warunkach. Byleby mieć ciągłość. Jest to całkiem niezła opcja i na pewno wielu osobom pomoże.

Problemem są nowe ubezpieczenia.

PZM i Automobilklub Polski nadal pracują nad tym, aby w przyszłym roku zniżka na poprzednich zasadach istniała. O postępach będziemy informować.

Przypominamy, że poprzednie ustalenia zostały załatwione wiele lat temu przez członków klubów CAAR, Klubu Pojazdów Zabytkowych i Militarnych Tomasza Skrzelińskiego oraz Automobilklubu Polski. Od 2012 roku do klubów korzystających ze zniżek doszły kluby zrzeszone w PZM.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Koniec zniżek weterana szos w PZU z kartą PZMOT
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 20, 2018, 12:49:21 pm »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3011
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
Całkiem zdroworozsądkowe spojrzenie na całą sytuację - https://spidersweb.pl/autoblog/koniec-znizek-oc-pzm-pzu-przyczyny/

W miarę zgadzam się z autorem  <ok>
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: Koniec zniżek weterana szos w PZU z kartą PZMOT
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 20, 2018, 14:32:29 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Myślenie płytkie jak sam sk*rwysyn...
 
Cytuj (zaznaczone)
Czemu więc klub SOS PZMot, zajmujący się usługami assistance, udaje że PZU po prostu kocha stare graty i dlatego do tej pory oferowało lukratywne rabaty Sebastianom w 25-letnich BMW E36 jeśli tylko okazali odpowiednią kartę?
Po tym tekście już miałem 100% pewność, że gość to idealny przedstawiciel NosaczaSwoieckiego...

Po pierwsze PZU samo spowodowało tą patologię, windując młodym kierowcom ceny OC pod niebiosa, bo jak słusznie jest zauważone w tym tekście, póki ceny OC były umiarkowane to PZM był raczej średnio popularną opcją. Dopiero gdy w zeszłym roku OC absurdalnie skoczyło w górę, to i członków PZMu się namnożyło.

Po drugie, promocja ta obowiązuje do pierwszego dzwona, później trzeba mieć chyba najmniej 2 lata bezszkodowej jazdy, aby móc ponownie skorzystać z tej zniżki.

Po trzecie, w Polsce jest zarejestrowanych jakieś 29 milionów samochodów, a oficjalnie ~20 milionów ma aktualne OC. Zakładając, że łączna ilość członków klubów uprawnionych do tejże zniżki oscylowała w granicach 250-300 tysięcy i każdy posiadał średnio powiedzmy 2,5 samochodu, to w najgorszym razie dałoby to 750 tys. promocyjnych polis. A z całą pewnością nie byli to jedyni klienci tej firmy, więc statystycznie rzecz biorąc nawet te 5-10% nie jest wstanie spowodować strat większych niż 90-95% pozostałych kierowców, zwłaszcza że szkodę z oczywistych względów mogli spowodować tylko jednym pojazdem.

Słowem jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. OC też jest objęte 23% VATem, a 23% ze 100 zł to nie to samo 23% co z 400 zł ;]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2018, 15:36:35 pm wysłana przez Gomulsky »

Odp: Koniec zniżek weterana szos w PZU z kartą PZMOT
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 20, 2018, 14:59:59 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
zgazdzam sie z Gomulskym, ze ten tekst to dno i kilo mułu,
najwyrazniej autor to debil o mentalnosci niedoszlego jotubera, gdzies tam sie z czyms zgadza z Tymonem ,czyli jotuberem, ktory dochodzi...

oczywiscie, to co pisze to nie prawda i jego urojenia - po prostu zwykle bzdury,
ze niby dresiarze szukaja E36 z rocznika 1991-1993 ,ktore sa juz praktycznie niedostepne,
w 2015 pewnie tez szukali 25-letnich E36, zeby miec znizki, bo proceder zawijania sie na latarni przeciez nie narodzil sie dzisiaj,
z jego strony wyszlo SAMOZAORANIE

wychodzi na to, ze moja wersja jest o rzad wielkosci bardziej prawdopodobna, mimo ze nie mam "zaufanych zrodel" (kim sa te zrodla, moze sa nimi ten paszteciarz zlomnik  <rotfl2> )

update:
dobrze zalozylem,ze autorem testu jest debil, to nijaki Michał Koziar ,czyli przekliniak z Moto Biedy-umysłowej,
pomylilem sie w tym, ze to niedoszly jotuber, bo jest jednak jotuberem, ktory dochodzi...
ale maniera sie zgadza - jako jotuber dochodzacy, tryska naokoło swoim gownianym ejakulatem
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2018, 15:26:41 pm wysłana przez KGB »
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Koniec zniżek weterana szos w PZU z kartą PZMOT
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 20, 2018, 15:34:09 pm »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2061
update:
dobrze zalozylem,ze autorem testu jest debil, to nijaki Michał Koziar ,czyli przekliniak z Moto Biedy-umysłowej,
pomylilem sie w tym, ze to niedoszly jotuber, bo jest jednak jotuberem, ktory dochodzi...
ale maniera sie zgadza - jako jotuber dochodzacy, tryska naokoło swoim gownianym ejakulatem
Myślę, że takie komentarze są zbędne.
Sytuacja jest jaka jest ... każdy widzi.
Ja napisałem maila do PZU w sprawie wznowienia moich polis. Czekam na odpowiedź. Wam radzę to samo. Zasypani pytaniami mogą się przełamać i zliberalizować nowe przepisy.

Odp: Koniec zniżek weterana szos w PZU z kartą PZMOT
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 20, 2018, 15:40:37 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Myślę, że takie komentarze są zbędne.
a niby dlaczego mam sie hamowac w ocenie tego co autor napisal ?
czy on choc przez chwile zawahał sie nazywajac 28tys. "nowych" czlonkow PZM Sebixami wyludzajacymi tansze OC ?
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Koniec zniżek weterana szos w PZU z kartą PZMOT
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 20, 2018, 16:25:53 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Bądźmy szczerzy - takie stare auta zazwyczaj są w rękach miłośników, a już na pewno osób, które reprezentują sobą jakiś poziom, przynajmniej w kwestii kultury jazdy. Ktoś tutaj zna jakiegoś szczyla, który używa "zabytkowego" samochodu do rozbijania się po latarniach i latania bokiem po rondach w mieście? Podejrzewam, że takowych można na palcach policzyć.

Odp: Koniec zniżek weterana szos w PZU z kartą PZMOT
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 20, 2018, 17:25:03 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2228
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
I cyk likwidujemy zniżkę, będą musieli zapłacić więcej - nie zastanawiając się, że ludzie odejdą do nowego ubezpieczyciela, zamiast zostają "z przyzwyczajenia" w PZU, jak to robią często starsi ludzie (często auta, które kupowałem miały polisę z PZU, mimo chorych stawek).

Co zrobią, możemy sobie gdybać, trzeba czekać na rozwój wypadków, ja liczę, że PZM jednak się z kimś dogada, bo raczej zdają sobie sprawę ze swojego marnego położenia po wycofaniu tych zniżek.  :]
Zgadzam się z Tobą Daniel. Poza tym, jeśli rzeczywiście tyle osób z tego korzystało, to PZU będzie miało kolejne straty. A ma je ponoć co roku... To, że jakiś Sebix w E36 dorwał się do tej zniżki to jest zbieg okoliczności i margines. Tego typu grupa ludzi nie szuka aut 25+, jeśli stanie się ich posiadaczami to dlatego, że akurat z tego rocznika się trafił i ,,tak wyszło". Mało który Sebix wiedział o tej zniżce a jeszcze mniej korzystało, tym bardziej, że przypomnę, to miało być 25+ lat, liczone od daty pierwszej rejestracji ! a nie produkcji ( wiem, bo kolega chciał OC na Samarę z 1992 sprowadzoną do Polski w 1997 i nie mu nie przyznali ). A ile mamy BMW E36 z lat 1991-1993 kupionych w Polsce jako nówki ? No właśnie... Wielu moich znajomych korzystało z tej zniżki, ja kiedy miałem GLD także. W 95% wykorzystywali to posiadacze aut z bloku wschodniego i to takich po których częściej właściciel jeździ szmatą po samochodzie niż samochodem po drodze. Dla ubezpieczyciela złoty interes bo duża grupa ludzi którzy płacą a praktycznie nie powodują szkód. Cóż, mam nadzieję, że po krótkim czasie się ogarną i oferta wróci.

P.S. Myślę, że akurat w tym wypadku PiS nie maczał w tym palców, przynajmniej nie bezpośrednio. PZU to specyficzna firma, mam nadzieję, że bardzo duża grupa obecnych posiadaczy zniżki na OC zrezygnuje, a jak hajs im się przestanie zgadzać to zmiękną i oferta powróci. Lub PZM dogada się z innym ubezpieczycielem to też byłoby super bo PZU ma bardzo wysokie stawki bazowe, gdyby tak PZM dogadał się z AXĄ do byłoby pięknie  <cwaniak2> Kiedyś miałem epizod zawodowy z ubezpieczeniami i jest grupa ludzi, głównie starszych, która tylko do PZU ma zaufanie. Jest to bezpodstawne i dla mnie dziwne. Na szczęście dla 95% użytkowników OC ma być jak najtańsze.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2018, 17:28:48 pm wysłana przez Dawid91 »

Odp: Koniec zniżek weterana szos w PZU z kartą PZMOT
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 20, 2018, 17:31:42 pm »

Offline Morfina

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 878
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro V6
tym bardziej, że przypomnę, to miało być 25+ lat, liczone od daty pierwszej rejestracji ! a nie produkcji ( wiem, bo kolega chciał OC na Samarę z 1992 sprowadzoną do Polski w 1997 i nie mu nie przyznali ).
To kolega dał się mocno w "ch*"a zrobić bo w marcu ubezpieczałem 80tkę rocznik 90ty z datą 1 rejestracji w 2008 roku i nie było najmniejszego problemu a robiłem to nie u agenta a w samym PZU,to samo miała mama w przypadku swojego clio gdzie autko jest z roku 92 a rejestracja 2001  <ok>
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2018, 17:33:26 pm wysłana przez Morfina »
Ślusarz, złodziej, łowca krasnali

Odp: Koniec zniżek weterana szos w PZU z kartą PZMOT
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 20, 2018, 17:35:19 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2228
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Cóż, to jest PZU więc jestem w stanie w to uwierzyć. Było to w zeszłym roku i odpowiedź negatywna. Co agent to obyczaj  <lol2>

Odp: Koniec zniżek weterana szos w PZU z kartą PZMOT
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 20, 2018, 18:04:53 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Felieton ze strony spidersweb na pewno nie jest zdroworozsądkowy , tym bardziej, jeśli autorem jest faktycznie ten "jutuber" zastępujący bluzgami przecinki w swoich "filmach" i myślący, że dzięki temu jest zabawny i zastąpi nimi brak merytoryki  :] No cóż, nie święci garnki lepią, papier wszystko przyjmie.

Kurczę, same sebixy dookoła, szkoda, że mam pełno znajomych, którzy korzystają ze zniżek, i tylko jeden z nich jeździ maluchem-ruiną, ale szczęśliwie to jest taki rupieć, że boi się nim jechać dalej, niż po bułki do sklepu i do pracy z prędkością 40km/h  <lol> Swoją drogą... właśnie sobie zdałem sprawę, że ze względu na taki obrót spraw został dosłownie skazany na lepienie tego dziurawego gruza z naspawaną drugą podłogą na pierwszą w nieskończoność i jeżdżenie nim już zawsze, bo chcąc zmienić auto straci zniżki (jest z rocznika 1997)  <rotfl2> A miał zamiar zmienić dupowóz, takiego fajnego zdrowego wartburga 1.3 mu namierzyłem, trzeba było się pośpieszyć zamiast namyślać  <lol2>

Pluję sobie jedynie w brodę, że nie zdążyłem fiata 125p robiącego rocznie całe 300km ubezpieczyć na starych zasadach, żółtymi paskudami na pewno go oszpecać nie zamierzam, więc liczę jednak na "cud" i pozytywne rozwiązanie problemu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2018, 18:12:29 pm wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Koniec zniżek weterana szos w PZU z kartą PZMOT
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 20, 2018, 18:19:28 pm »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
to PZU będzie miało kolejne straty. A ma je ponoć co roku...
Od momentu kiedy składki poszły w górę a oni zaczęli maksymalnie jak tylko się da oszukiwać na odszkodowaniach notują miliardowe zyski. Największe w historii firmy.Ustawa tworzona przez biereckiego zakazująca miedzy innymi cesji wierzytelności jest pisana jak na zamówienie PZU.

Odp: Koniec zniżek weterana szos w PZU z kartą PZMOT
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 20, 2018, 21:36:57 pm »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2061
Wyzywanie ludzi niczego nie zmieni.
Trzeba poczekać, jeśli nic się nie wyklaruje, to wystarczy wydrukować nalepki z przekreślonym logiem PZU i nakleić na aucie...
Nic tak nie szkodzi wizerunkowi firmy jak antyreklama. Koszt jednostkowy 2 zł, więc warty ryzyka.
Wystarczyło w PZU dodać zapis, że z bonifikaty mogą korzystać osoby z 3 letnim stażem ubezpieczeniowym (bez wypadku) i tyle. Sebixy by tego już nie mogły kupić.

Odp: Koniec zniżek weterana szos w PZU z kartą PZMOT
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 21, 2018, 06:38:46 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Ale weź przetłumacz twardogłowym "biznesmenom" z partii prezesa - bo aktualnie to głównie ich ludzie są udziałowcami w PZU. Dla nich oczywista jest tylko prosta kalkulacja - jeżeli dwukrotnie podniosę koszty tym, którzy mi płacą, to dwa razy więcej zarobię. Nie są w stanie ogarnąć swoimi umysłami, że to trochę inaczej działa. Gdyby dać im byle firmę do poprowadzenia, w kwartał, w porywach do pół roku, rozłożyliby ją na czynniki pierwsze, a przecież zarządzają wielomilionowym państwem. Małpa dostała brzytwę.

Odp: Koniec zniżek weterana szos w PZU z kartą PZMOT
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 21, 2018, 11:23:42 am »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2061
mp79 to ty idź biadolić ... a ja jednak spróbuję coś zrobić.
Zacznę od nagrania filmu na YT, który opowie o problemach naszego współczesnego świata.

Odp: Koniec zniżek weterana szos w PZU z kartą PZMOT
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 21, 2018, 13:06:29 pm »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
Ten ich chyba bardzo nie lubi ;)

Odp: Koniec zniżek weterana szos w PZU z kartą PZMOT
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 23, 2018, 17:20:09 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
W Automobilklubie zrzeszonym w PZM którego jestem członkiem i w którym opłacam składki, zawsze na początku stycznia przed "kasą" ustawiały się tłumy ludzi dla których jedynym celem było wpłacenie 100,00 zł składki i otrzymanie znaczka do legitymacji. Oczywiście później w okresie od mniej więcej Lutego do końca roku nikt nigdzie tych ludzi nie widział.
Może to i lepiej. Klub miał zastrzyk gotówki, dzięki któremu mógł organizować jakieś zloty, imprezy okolicznościowe itd. bez uczestnictwa ludzi pokroju stereotypowego WWLu.


Cytuj (zaznaczone)
Czemu więc klub SOS PZMot, zajmujący się usługami assistance, udaje że PZU po prostu kocha stare graty i dlatego do tej pory oferowało lukratywne rabaty Sebastianom w 25-letnich BMW E36 jeśli tylko okazali odpowiednią kartę?
Po tym tekście już miałem 100% pewność, że gość to idealny przedstawiciel NosaczaSwoieckiego...
Tak sobie jeszcze pomyślałem, że takimi tekstami rzucają ludzie, którzy chcą sobie mniej lub bardziej nieudolnie złagodzić pieczenie dupy spowodowane faktem, że są robieni w bambuko przez władzę.

to wystarczy wydrukować nalepki z przekreślonym logiem PZU i nakleić na aucie...
Nic tak nie szkodzi wizerunkowi firmy jak antyreklama. Koszt jednostkowy 2 zł, więc warty ryzyka.
Słuszna idea, jak coś rezerwuję 10 naklejek ;]