Autor Wątek: Humor II  (Przeczytany 589939 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3160 dnia: Wrzesień 13, 2020, 13:00:45 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Wczoraj też miałem przygodę, gościu przyjechał VW Eosem, nawet nie podszedł do auta na bliższą odległość i już: "Progi do wymiany!"
musialem sprawdzic przez google co to wieswagen

Część to pewnie są ludzie oderwani od rzeczywistości
mowa o czlowieku bez twarzy z koncowka tor ? bo tutaj zaczelo sie jeczenie o stracie nerwow i nowych samochodach - dziwne jak na proste pytanie (jednowyrazowe) o aktualnosc ogloszenia

Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3161 dnia: Wrzesień 13, 2020, 15:03:03 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6570
  • Płeć: Mężczyzna
Może i dziwne ale za to oszczędziło mi czasu.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3162 dnia: Wrzesień 13, 2020, 15:33:50 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
serio, w kategoriach smiesznosci mozna rozpatrywac twoja odpowiedz, odpowiedz na nia byla adekwatna i nie dziwie sie czlowiekowi,
nie wiem skad wywnioskowales, ze to malkontent, ktory nie kupi auta, ale z tego wycinka, ktory przedstawiles to nie wynika
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3163 dnia: Wrzesień 13, 2020, 17:27:05 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6570
  • Płeć: Mężczyzna
serio, w kategoriach smiesznosci mozna rozpatrywac twoja odpowiedz, odpowiedz na nia byla adekwatna i nie dziwie sie czlowiekowi,
nie wiem skad wywnioskowales, ze to malkontent, ktory nie kupi auta, ale z tego wycinka, ktory przedstawiles to nie wynika

Przedstawiłem sprawę, żeby oszczędzić czasu na rozmowy telefoniczne i bezowocne wizyty obcych ludzi.
Facet zareagował tekstem o wku***, co znaczy że lepiej nie mieć z nim bliższej styczności. Jak to jest adekwatna reakcja, to chyba też powinieneś szukać pomocy u specjalisty. Ja poszukałem już dawno i się z tym nie kryję.
W dalszej części zareagował wyzwiskami i prezentował postawę jakby to był supermarket i ja miał obowiązek mu sprzedać. Nie, nie mam. Nie prowadzę sklepu i to mój samochód. Zresztą nawet kasjerka w markecie może zgodnie z prawem odmówić sprzedaży w kilku sytuacjach, i nie chodzi tylko o wiek czy stan nietrzeźwości. Jak Ty chcesz zapraszać do siebie na podwórko potencjalnie groźnych wariatów którzy i tak nie dadzą więcej niż połowa proponowanej ceny i tak będącej poniżej średniej, i jeszcze próbują cię oszukać, to Twoja sprawa, ale ja wolę takich typów odsiać wcześniej.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3164 dnia: Wrzesień 13, 2020, 21:12:57 pm »

Offline śledzik

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2861
  • Płeć: Mężczyzna
    • Honda Accord CL9 05r +200KM
Problem sprzedazy aut po wartosci katalogowej, czy tez rynkowej od dawna jest sporo zakladamy. Na dzis dzien auto warte jest tyle i ile "normalny" klient jest w stanie za nie zapłacić. Sam mam zle doświadczenia odnosnie sprzedazy aut, w moim przypadku baardzo czesto klienci umawiali sie na ogledziny i w ogole nie przyjezdzali, zdazali sie rowniez tacy, ze zobaczyli resztki blota pozostawione przy wsiadaniu do auta i odrazu mówili, ze samochod zajezdzony i nie ukrywam ale Ci klienci z grubej rury dostali pocisk po calosci włącznie z tym, ze sami przyjechali autem wyjetym z pod betoniarki i kombajna stojącego obok.
Był: PN Caro 95r 1.6 OHV -> 1.4 16V -> 1.4 16V -> 1.6 16V PN Caro 96r 1.8 16V -> 2.9 12V V6 PN Caro Plus 01r 1.6 16V -> 1.8 16V VVC 160KM
PN Caro 96r 1.6 8V + LPG -> 1.4 16V
Jest: PN Caro 96r 1.8 16v - Big valve i ostre walki. Nie długo dostanie turbo :)

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3165 dnia: Wrzesień 20, 2020, 20:13:44 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
<rotfl2>

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3166 dnia: Wrzesień 23, 2020, 01:45:35 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4631
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Dla zafascynowanych vintage classic demoludami i sojowym latte.

Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3167 dnia: Wrzesień 30, 2020, 00:35:24 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6570
  • Płeć: Mężczyzna
Stare nagranie ale gościu jest świetny, żeby tak się wku*wić na antenie  <lol2>

https://www.youtube.com/watch?v=0iy_Z-t-d3c
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3168 dnia: Październik 03, 2020, 10:32:21 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3169 dnia: Październik 03, 2020, 14:15:42 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4631
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
http://plotkibiznesowe.pl/2020/10/03/krasnik-przeciwnicy-5g-przyszli-na-posiedzenie-rady-miasta-w-opaskach-warszawskich-powstancow/

Cytuj (zaznaczone)
W marcu do Urzędu Miejskiego w Kraśniku wpłynęła petycja Stowarzyszenia Koalicja Polska Wolna od 5G. Jak można wnioskować po samej nazwie stowarzyszenia, petycja wyrażała sprzeciw  wobec sieci 5G. Stowarzyszenie Koalicja Polska Wolna od 5G uznało również, że należy zdemontować sieci Wi-Fi w kraśnickich szkołach.

Cytuj (zaznaczone)
Kraśnik jednak znowu stał się obiektem kpin. Na posiedzenie Rady Miasta przybyli przeciwnicy 5G. Mieli przy sobie baner oraz… opaski powstańców warszawskich.

Cytuj (zaznaczone)
Zdawać by się mogło, że petycja o takiej treści spotka się jedynie z rozbawieniem radnych. Tak się jednak nie stało. Choć pismo przeleżało parę miesięcy, radni w końcu postanowili zmierzyć się z kolejnym wymyślonym zagrożeniem i poddać petycję głosowaniu. 9 radnych zagłosowało za, 6 przeciw, 3 osoby zaś wstrzymały się od głosu.

Cytuj (zaznaczone)
Kraśnik został w ten sposób pierwszym, i jedynym miastem w Polsce, wolnym od technologii 5G.


 <hahaha>
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2020, 14:23:24 pm wysłana przez Daniel22#1984 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3170 dnia: Październik 03, 2020, 14:44:29 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Już odwołali tą uchwałę...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3171 dnia: Październik 03, 2020, 14:47:54 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4631
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
To prawda, ale sam fakt, że coś takiego zostało przegłosowane przez radnych, budzi śmiech  <lol>
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3172 dnia: Październik 03, 2020, 15:37:35 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
widzialem w tv tych wojownikow w opaskach - bezcenny widok, za telefon 5G zaplacisz karta MasterCard   ]:->
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3173 dnia: Październik 03, 2020, 16:09:57 pm »

Offline mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1160
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
Na tym chyba polega demokracja, że wybrańcy ludu w imieniu i za aprobatą uchwalają odpowiednie uchwały , rozporządzenia i zarządzenia. Nawet jak są nie adekwatne do współczesnego świata, ale zgodne z wolą ludu. Podobno Szwajcaria jest najbardziej demokratycznym państwem, bo wszystko opiera się na referendach. I jak coś ma być budowane, burzone, to robi się referendum czy w danym miejscu może coś powstać, czy ktoś może coś zrobić, nawet na swoim terenie, żeby nie okazało się, że powstaje świniarnia czy inna ogromna hodowla w sąsiedztwie mieszkańców. Chociaż kiedyś Schetyna powiedział, że wybrańcy czasami muszą podejmować decyzje wbrew woli wyborców, i wszystko jasne.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3174 dnia: Październik 03, 2020, 19:23:55 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6570
  • Płeć: Mężczyzna
Chociaż kiedyś Schetyna powiedział, że wybrańcy czasami muszą podejmować decyzje wbrew woli wyborców, i wszystko jasne.

Z tym są dwa problemy. Po pierwsze że zostali wybrani, po drugie że działają wbrew woli wyborców tylko czasami.
Najlepiej to widać w Libii. Póki był dyktator, to choćby groteskowy, był spokój utrzymywany siłą przez armię, darmowe szpitale, szkoły, nawet domy, a w razie potrzeby i jedzenie. Zrobili rewolucję, zabili dyktatora, efekt jest taki że wojna domowa trwa już 9 lat, a część dawnych opozycjonistów żałuje że walczyła z dyktatorem zamiast go popierać.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3175 dnia: Październik 09, 2020, 21:22:51 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6570
  • Płeć: Mężczyzna
https://www.youtube.com/watch?v=f-v7DqfPRi8


...utrata mocy mnie denerwuje,
skierowałem się więc do serwisu,
jadąc wzdłuż drogi prawie wpadłem do bagna,
i cholerne sprzęgło, zaczęło się ślizgać...
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3176 dnia: Listopad 01, 2020, 19:52:29 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6570
  • Płeć: Mężczyzna
Przypomniał mi się tekst jakim jeden z użytkowników forum skomentował kolektor wydechowy wykonany przez człowieka który wymyślił żeby zamontować w Polonezie turbosprężarkę na zewnątrz samochodu.

Cytuję:

"Uspawałeś kolektor z *uj wie czego i wygląda jak dezintegrator neutronowy. Nie wiadomo czy chcesz odprowadzać spaliny, czy przeprowadzać fuzję termojądrową."  <rotfl2>
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3177 dnia: Listopad 04, 2020, 23:26:07 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4631
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3178 dnia: Grudzień 02, 2020, 02:17:53 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6570
  • Płeć: Mężczyzna
Ktoś zna jakichś gimnazjalistów ze wschodu żeby wyjaśnili o co chodzi? Bo ogarniam tylko tyle że chłopak zachwycony nie był:

https://youtu.be/LqDEX5B8KqE?t=214
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3179 dnia: Grudzień 02, 2020, 06:56:39 am »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Pewnie jakiś "challenge" na tik toku albo innym odmózgiwaczu.