Autor Wątek: "remont" rozrusznika  (Przeczytany 11000 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: "remont" rozrusznika
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 14, 2011, 15:06:37 pm »

Offline Bomber

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Mężczyzna
    • 2.0C '84, Omega Bfl '03
Czy tulejka na zdjęciu poniżej może nie być wbita do końca?



Zostało jakieś 3mm ale dalej już nie idzie, z drugiej strony zaczęła się już rozwalać.

Odp: "remont" rozrusznika
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 20, 2011, 11:34:04 am »

Offline DF

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1030
  • Darek F
    • Fordy Transit MkV x 2 - 2.3 LPG i 2.0 LPG
A ja mam pytanie o elektromagnes. Mianowicie przywidując rychły koniec obecnie używanego rozrusznika postanowiłem zregenerować jeden ze starych czekających na półeczce...
Wymieniłem szczotki i tulejki i kręci się ładnie ale elektromagnes umarł... Przed rozebraniem rozrusznika sprawdzałem czy działa i ładnie skakał gdy dostawał prądu a po złożeniu już nie reaguje.
Operacje powtórzyłem na trzech elektromagnesach i wszystkie już nie działają. W jednym przypadku zadziałał ze trzy razy i też zamilkł pomimo, że nie rozbierałem go.
Co zepsułem ? Gdzie błąd ?
Zabrakło mi już rozruszników do testów...
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2011, 18:47:31 pm wysłana przez DF »
"Dla triumfu zła trzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"  Ale dobrych już jest tak niewiele, że nic nie mogą...
Nie dajcie się zwieść - nie ma epidemii...  
Niestety wszyscy jesteśmy niewolnikami systemu. Jednak ja jestem nieposłuszny i gardzę tymi oraz szczerze nienawidzę tych dobrowolnych ścierw, które są niczym i krzywdzą innych.

Odp: "remont" rozrusznika
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 15, 2011, 17:23:45 pm »

Offline grajek075

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 19
witam podepne sie pod temat.mam pytanie jak sie sciaga bendix zeby wymienic tam tam tuleje prosze bardzo o pomoc