Autor Wątek: -= LINKowisko =-  (Przeczytany 1304315 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6880 dnia: Listopad 21, 2019, 05:34:32 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Najlepiej, jak pieszy idzie chodnikiem równolegle do twojej jazdy. Chcesz skręcić w prawo i nie wiesz, czy pieszy też chce skręcić, czy dalej iść prosto, więc się zatrzymujesz, by przepuścić - a ten skręca.
Przy obecnej nagonce na kierowców, coraz więcej z nich będzie bało się jechać na widok pieszego.
Ostatniej zimy miałem ciekawą akcję - kierowca autobusu, którym jechałem, na przejściu dla pieszych obtrąbił na przejściu jakąś dziewuchę gapiącą się w smartfon, bo gdyby tego nie zrobił, wlazłaby jak krowa prosto pod autobus. Kierowca nie miał szans wyhamować na oblodzonej nawierzchni.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6881 dnia: Listopad 21, 2019, 13:32:26 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Nie wiem, czy wóda czy prochy mózg wypaliły
Parę dni temu w radiu słyszałem fajne podsumowanie tych obietnic, tzn. że Maowiecki wychodzi na niepoważnego w sytuacji, gdy jesteśmy w przeddzień kryzysu finansowego, a On uważa takie pierdoły jak zmiana pierwszeństwa na przejściach dla pieszych za priorytet rządu.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2019, 13:36:17 pm wysłana przez Gomulsky »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6882 dnia: Listopad 21, 2019, 18:10:56 pm »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2077
Może powiem coś odkrywczego.
Możesz przesłuchać wszystkie expose wszystkich premierów i dojdziesz do tych samych wniosków.
https://www.youtube.com/watch?v=4y6CAXn2qDc
https://www.youtube.com/watch?v=k9NFNeGII9I

Niestety pamięć YT tu się kończy. Ja pamiętam jeszcze starsze i też gadali głupoty a wszystko było po staremu. Wszyscy kradli i dobrze się bawili.
Ważne by ci na dole mieli emocje i nie kontrolowali tych na górze.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2019, 18:16:00 pm wysłana przez diodalodz »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6883 dnia: Listopad 21, 2019, 23:12:02 pm »

Offline Czaroo#1879

  • Moderator
  • Wiadomości: 917
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1,6
Było:
Polonez Atu 1.6 GSI
Polonez Caro 1.4 16v
Jest:
Polonez Caro 1,6 GLE

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6884 dnia: Listopad 21, 2019, 23:12:55 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Mężczyzna
Bo demokracja to oczywista pomyłka, przynajmniej w obecnej formie.

Powinien być przynajmniej test na inteligencję na karcie do głosowania, 10 tys. testów losowo przyznawanych przez algorytm dla kart.
Moim zdaniem powinien być też egzamin wyborcy: logika, ekonomia, stosunki międzynarodowe, dyplomacja itp.

Ja się nie znam na obróbce głowic, ktoś inny nie zna się na pisaniu oprogramowania dla ECU, więc skąd pomysł że każdy zna się na rządzeniu państwem?
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6885 dnia: Listopad 22, 2019, 04:35:45 am »

Offline mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1166
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
Jaki naród taka władza ktoś mądry powiedział. Bo niema co ukrywać 90% populacji po dostaniu się do koryta, doiło by ile się dało, czy to lataniem ile się da i gdzie się da, obstawiło by się BORowikami. Wystarczy klika anonimów i prezydent chyba gdańska ma ochronę na koszt podatników za ponad 500 tyś. rocznie. Obsadzało by rodziną co się da i za ile się da. Mając mieszkanie w Warszawie mieszkało by się w rządowym ośrodku i oczywiście brało jeszcze dodatek mieszkaniowy. A auta służbowe z kierowcą to ma już byle burmistrz z pipidówy, a dodatek za paliwo na podróże prywatnym autem to pobierają posłowie co nawet prawa jazdy nie mają. A byle prezes spółdzielni mieszkaniowej zarabiający 60 tyś ma m-c, a posiadający i mieszkanie które wynajmuje a mieszka w domu. Ludziska ,dopóki naród nie zmieni mentalności dopóty będzie grajdoł i dno. A żeby cokolwiek się dało zmienić to trzeba by  było unicestwić wszystkich powyżej 7 lat, a następnie pokolenie wychować w nowej rzeczywistości.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6886 dnia: Listopad 22, 2019, 11:24:01 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5089
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Otóż to. Każdy narzeka na tych jełopów, a gdyby dostał się do korytka, robił by dokładnie to samo, bo każdy myśli o sobie, a jak zajdzie potrzeba, to trzeba okłamywać wyborców, bo inaczej daleko nie zajedzie. Zresztą, gdyby nawet trafił się taki, który by chciał coś zmienić, to szybko by go ustawili do pionu. Pełno dziadków w tym sejmie, a nawet, gdy kogoś młodszego dopuszczą, to taki już wie, co ma robić, żeby było "dobrze". To jest tylko sposób na dostatnie życie na koszt ludzi, a że w każdym państwie musi istnieć jakaś władza, to tym bardziej łatwiej to przychodzi. Przez 4 lata, to się tam można nieźle obłowić, a zwykły szarak, musi na to wszystko wyrobić, bo im jest ciężko przeżyć za 10, czy 20 tysi na miecha. Śmiać mi się chce, jak to oświadczeń majątkowych zawsze wynika, że tam każdy jest mało zamożny, a oszczędności ma tyle, co byle robotnik w fabryce. Oczywiście wszystko, co się da, porozpisywane na kogo się da, żeby nie musieć wykazywać, że o "darowiznach" nie wspomnę.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6887 dnia: Listopad 22, 2019, 12:47:47 pm »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2077
Otóż to. Każdy narzeka na tych jełopów, a gdyby dostał się do korytka, robił by dokładnie to samo
Jeśli tak oceniasz swoją etykę, to jesteś skazany na to że zmian nie będzie. Niestety wojny wybiły nam inteligencję i ludność pozbawiona jest uczuć wyższych. Honor nic nie znaczy...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6888 dnia: Listopad 22, 2019, 12:51:51 pm »

Offline Mariusz#

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2282
  • Płeć: Mężczyzna
    • POLONEZ Atu+ 1.6 GSI
wczoraj oglądałem poraz kolejny Ojca chrzestnego i tam padło takie stwierdzenie "polityka i mafia to to samo"
Pan inżynier widzę, że lubi jeździć tym polonezem

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6889 dnia: Listopad 22, 2019, 14:58:43 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5089
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Otóż to. Każdy narzeka na tych jełopów, a gdyby dostał się do korytka, robił by dokładnie to samo
Jeśli tak oceniasz swoją etykę, to jesteś skazany na to że zmian nie będzie. Niestety wojny wybiły nam inteligencję i ludność pozbawiona jest uczuć wyższych. Honor nic nie znaczy...
Może nie, że tak oceniam, ale sam powiedz, czy tak nie jest? Wielu już ładnie mówiło, a zrobili wielkie gówno,  bo swoja dupa ważniejsza. Samemu tam gówno zrobisz, bo cię szybko naprostują i tyle z chęci. Posłowie,  to przedstawiciele narodu, a że naród jest, jaki jest, to mamy jak mamy. Za dużo miałem przykładów,  jak to ktoś nadawał na tych złych  przy władzy,  a kiedy sam zdobył władzę,  to robił to samo, bo mu się  punkt siedzenia zmienił.  I to mam tu na myśli władzę na poziomie gminy, a co tu mówić o sejmie.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6890 dnia: Listopad 22, 2019, 15:03:49 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4659
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
https://www.youtube.com/watch?v=4O9dkU8Cz2E

Próba odpalenia łady samary sedan, która spędziła 6 miesięcy pod wodą.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6891 dnia: Grudzień 02, 2019, 09:55:26 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Mężczyzna
https://youtu.be/qAtmtgJYtx0?t=114

Ten Poldoford to chyba jakaś ogólnie wypasiona wersja była jak wyjeżdżał z fabryki. Ma zielone szyby!
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6892 dnia: Grudzień 02, 2019, 12:20:20 pm »

Offline wlodek

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro Plus / FSO Poloneza Caro 1.4

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6893 dnia: Grudzień 02, 2019, 12:43:30 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Mężczyzna
Mam nadzieję że go odbuduje, to bardzo rzadki kolor.

Ja zawsze zakładam że kierowca z naprzeciwka wymusi pierwszeństwo i parę razy mnie to uratowało. Ale jak zjedzie tuż przed maskę, niewiele można zrobić.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6894 dnia: Grudzień 02, 2019, 14:00:08 pm »

Offline wlodek

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro Plus / FSO Poloneza Caro 1.4
No właśnie dlatego chciałem się z nim skontaktować. Mogę mu pomóc w odbudowie.

Tylko żeby się nie przestraszył i nie oddał go na złom.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6895 dnia: Grudzień 03, 2019, 14:00:42 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5089
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Co to za cuda wianki? To w ogóle zgodne ze sztuką? Komentarze oczywiście wyłączone.
https://www.youtube.com/watch?v=1E9IiSkLn5c

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6896 dnia: Grudzień 03, 2019, 14:14:52 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Mężczyzna
Napisz do redakcji tej gazety, może mają kontakt do człowieka i mogą go zapytać czy zgodzi się na udostępnienie danych kontaktowych.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6897 dnia: Grudzień 03, 2019, 15:56:54 pm »

Offline xmaniekx

  • Macher
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 658
    • C+ pinto turbo
Co to za cuda wianki? To w ogóle zgodne ze sztuką? Komentarze oczywiście wyłączone.
https://www.youtube.com/watch?v=1E9IiSkLn5c
Tak. Dobre niestety kosztują tyle, że jest to raczej nieopłacalne w zakupie nawet dla dużego serwisu. Taniej oddać tarcze do przetoczenia dla specjalisty, a nieraz zdarza się, że nawet świeżo wyjęte z pudełka biją - żeliwo nie przeszło cykli cieplnych, nie było leżakowane, oddaje naprężenia leżąc jeszcze na półce w hurtowni. I potem jest problem bo wina warsztatu. Coraz powszechniejsze zjawisko.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6898 dnia: Grudzień 03, 2019, 21:26:19 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
oddać tarcze do przetoczenia dla specjalisty
Raczej dla siebie, do specjalisty. ;)

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6899 dnia: Grudzień 03, 2019, 21:43:06 pm »

Offline lukasz190

  • Kto smaruje, ten jedzie!!
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 639
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN Caro MR'91
https://www.youtube.com/watch?v=fSvw0HKn1TA
Bardzo ciekawy materiał, polecam wszystkim Unitra-fanom.