Autor Wątek: Olej, syntetyczny czy mineralny a jeśli już wymieniać to na jaki? - dyskusja  (Przeczytany 9271 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline daniel22

• Facet z kanistrem
  • Sympatyk
    • matiz 0.8 friend, ale szyby w prądzie (drzwi od wersji joy)
Odp: Olej, syntetyczny czy mineralny a jeśli już wymieniać to na jaki? - dyskusja
« Odpowiedź #240 dnia: Sierpień 18, 2018, 21:44:37 pm »
To małpka na śmiałość i jedziemy z koksem. :)

Offline mp79

• Autsajder
  • Sympatyk
    • truckło
Odp: Olej, syntetyczny czy mineralny a jeśli już wymieniać to na jaki? - dyskusja
« Odpowiedź #241 dnia: Sierpień 19, 2018, 05:45:33 am »
No właśnie, Grejfrut#1980. Michał M zaprezentował swoje cacko. Chyba nie będziesz gorszy, co?  <cwaniak2>

Offline mp79

• Autsajder
  • Sympatyk
    • truckło
« Odpowiedź #242 dnia: Sierpień 19, 2018, 18:49:58 pm »
Co oznacza ten bełkot? Pokażesz, czy się wstydzisz?

Offline mp79

• Autsajder
  • Sympatyk
    • truckło
« Odpowiedź #243 dnia: Sierpień 19, 2018, 19:51:46 pm »

Pokażesz, czy się wstydzisz?

nie zamierzam... to nie jest obowiązkowe :)

Czyli przynajmniej wiem, która opcja. :)

ja cenie ludzi za to jakimi są, a nie co posiadają
No ale co Ci poradzę, kiedy tutaj łączy nas właśnie to, co posiadamy lub chcemy posiadać, a nie to, jacy jesteśmy.  <bezradny>
Tak czy owak, dla mnie koniec offtopu. Odpowiedź na swoje pytanie już między wierszami otrzymałem... <ok>

Offline KGB

• Sympatyk
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
« Odpowiedź #244 dnia: Sierpień 19, 2018, 20:05:33 pm »
Co oznacza ten bełkot?
nastepny piewca bełkotu sie znalazl - dzieli was tak wiele (majetnosc, madrosc, pracowitosc) ,a jednak laczy bełkot
No właśnie, Grejfrut#1980. Michał M zaprezentował swoje cacko.
kolejny temat w ktorym kolejnym postem żebrzesz o fotki,
normalnie przypomnialy mi sie slowa piosenki Nagłego Ataku Spawacza, ktore brzmialy tak :" ...czasami tylko patrzy, ale to też go podnieca..." ;>
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Offline mp79

• Autsajder
  • Sympatyk
    • truckło
« Odpowiedź #245 dnia: Sierpień 19, 2018, 20:10:25 pm »
Nie żebrzę o żadne fotki; zleź wreszcie ze mnie. Uwaga do Ciebie o czytaniu ze zrozumieniem - wciąż aktualna.

Offline daniel22

• Facet z kanistrem
  • Sympatyk
    • matiz 0.8 friend, ale szyby w prądzie (drzwi od wersji joy)
« Odpowiedź #246 dnia: Listopad 18, 2018, 23:06:54 pm »
Co prawda wątek jest o olejach silnikowych, ale pojawił się olej specola 75W140, który można by zaaplikować do mostu. Parametry na papierze świetne, lepsze od droższych olejów innych producentów, zalewał go ktoś może? Ciekawe, czy jest tak samo dobry, jak ich olej silnikowy.

https://allegro.pl/specol-olej-przekladniowy-hipospec-gl-5-75w140-1l-i7446426668.html
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2018, 23:14:38 pm wysłana przez daniel22 »