| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| 0 użytkowników i 12 Gości przeglądają ten dział. | ||||
|
|
Program diagnostyczny
Zaczęty przez UK Cars |
0 Odpowiedzi
2786 Wyświetleń |
wysłana przez UK Cars |
|
|
Powracajacy problem z awaryjnym trybem pracy..
Zaczęty przez danieldeni20 |
2 Odpowiedzi
3389 Wyświetleń |
wysłana przez danieldeni20 |
|
|
stukanie w silniku (?)
Zaczęty przez deja17vu |
14 Odpowiedzi
5505 Wyświetleń |
wysłana przez KGB |
|
|
Temat troche dziwny "Silnik mi śniedzieje"
Zaczęty przez kryspinpimp89 |
7 Odpowiedzi
4131 Wyświetleń |
wysłana przez timi0709 |
|
|
Demontaż Miksera z abimexa
Zaczęty przez Bogdan611 |
3 Odpowiedzi
3730 Wyświetleń |
wysłana przez Stingerek |
|
|
1.5 Gaźnik i wymienne tuleje?
Zaczęty przez Larry075 |
10 Odpowiedzi
5831 Wyświetleń |
wysłana przez Larry075 |
|
|
za wysokie wolne obroty
Zaczęty przez klosplandeka |
9 Odpowiedzi
4934 Wyświetleń |
wysłana przez Dark Warrior |
|
|
Czy to może być winna pompy czy tylko filtr paliwa
Zaczęty przez Bogdan611 |
4 Odpowiedzi
3554 Wyświetleń |
wysłana przez jimo#1921 |
|
|
5 letni postój co i jak ?
Zaczęty przez Paweł1032 |
4 Odpowiedzi
3794 Wyświetleń |
wysłana przez damian9838 |
|
|
35 Odpowiedzi
14886 Wyświetleń |
wysłana przez Bogdan611 |
|
|
|
41 Odpowiedzi
15807 Wyświetleń |
wysłana przez Multec |
|
|
|
prawdziwy remont silnika
Zaczęty przez jarzy |
6 Odpowiedzi
3922 Wyświetleń |
wysłana przez jarzy |
|
|
Silnik 1.6GLI po wymianie uszczelki
Zaczęty przez Gabriel83 |
7 Odpowiedzi
4321 Wyświetleń |
wysłana przez mariopoznan |
|
|
[GSI]Strasznie muli , kod 35
Zaczęty przez koniuszko |
16 Odpowiedzi
8873 Wyświetleń |
wysłana przez koniuszko |
|
|
20 Odpowiedzi
7366 Wyświetleń |
wysłana przez DamianK87 |
|
|
|
Gaśnie po wybuchu gazu
Zaczęty przez xmaniekx |
7 Odpowiedzi
4034 Wyświetleń |
wysłana przez Stingerek |
|
|
23 Odpowiedzi
10671 Wyświetleń |
wysłana przez Barnii |
|
|
|
Szarpie na benzynie
Zaczęty przez franca |
8 Odpowiedzi
4222 Wyświetleń |
wysłana przez KGB |
|
|
Polonez Atu 1,6 Gli nie pali
Zaczęty przez wojciech13 |
1 Odpowiedzi
2603 Wyświetleń |
wysłana przez KGB |
|
|
43 Odpowiedzi
16866 Wyświetleń |
wysłana przez piotr3 |
|
|
|
POLONEZ ATU 1.6GLI ABIMEX Świece..
Zaczęty przez danieldeni20 « 1 2 » |
36 Odpowiedzi
16176 Wyświetleń |
wysłana przez danieldeni20 |
|
|
Nierówna praca
Zaczęty przez Buszek |
11 Odpowiedzi
5661 Wyświetleń |
wysłana przez polon |
|
|
29 Odpowiedzi
9292 Wyświetleń |
wysłana przez maciejowski |
|
|
|
GSi gaśnie na benzynie
Zaczęty przez timi0709 |
12 Odpowiedzi
5042 Wyświetleń |
wysłana przez Stingerek |
|
|
Abimex, dławi się po dodaniu gazu gdy zimny
Zaczęty przez pawlack |
3 Odpowiedzi
2968 Wyświetleń |
wysłana przez pawlack |
|
|
charakterystyka silników
Zaczęty przez bisz |
0 Odpowiedzi
2740 Wyświetleń |
wysłana przez bisz |
|
|
Kod blędu 45 co ztym zrobic..
Zaczęty przez danieldeni20 « 1 2 » |
25 Odpowiedzi
9209 Wyświetleń |
wysłana przez danieldeni20 |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 35 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 50 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta