| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| 0 użytkowników i 11 Gości przeglądają ten dział. | ||||
|
|
37 Odpowiedzi
16926 Wyświetleń |
wysłana przez michros |
|
|
|
mocowanie linki
Zaczęty przez Adam256 |
2 Odpowiedzi
2866 Wyświetleń |
wysłana przez Adam256 |
|
|
[Caro 96' Abimex] Tepmeratura silnika
Zaczęty przez mikolaj211 |
13 Odpowiedzi
6059 Wyświetleń |
wysłana przez mikolaj211 |
|
|
Rozszczelniające się węże na mrozie
Zaczęty przez pigini |
5 Odpowiedzi
4225 Wyświetleń |
wysłana przez DF |
|
|
25 Odpowiedzi
11978 Wyświetleń |
wysłana przez Bocian_s#313 |
|
|
|
Dziwne rzeczy z temperaturą
Zaczęty przez Rafał |
11 Odpowiedzi
6865 Wyświetleń |
wysłana przez jimo#1921 |
|
|
Caro plus po swapie rovera słabo działa ogrzewanie.
Zaczęty przez Bocian_s#313 « 1 2 » |
35 Odpowiedzi
16021 Wyświetleń |
wysłana przez RSilak |
|
|
Przeróbka gaźnika - kilka pytanek
Zaczęty przez luka92 |
11 Odpowiedzi
6009 Wyświetleń |
wysłana przez krzyspi25 |
|
|
Dmuchawa nie dmucha w ogóle
Zaczęty przez Krisstof |
2 Odpowiedzi
3173 Wyświetleń |
wysłana przez Krisstof |
|
|
filtr od pompy paliwa-jak zdjąć?
Zaczęty przez kuuuba777 |
3 Odpowiedzi
4148 Wyświetleń |
wysłana przez kuuuba777 |
|
|
Zasilanie pompy paliwa
Zaczęty przez Mr.Krzysiek |
6 Odpowiedzi
4307 Wyświetleń |
wysłana przez zastava |
|
|
Jak nazywa się ta część?
Zaczęty przez Zimny993 |
4 Odpowiedzi
4077 Wyświetleń |
wysłana przez zastava |
|
|
podcisnienia pod maska atu plus 1.6 gli
Zaczęty przez milosnikkredensow |
8 Odpowiedzi
4863 Wyświetleń |
wysłana przez milosnikkredensow |
|
|
sportowy zbiornik paliwa- w bagażniku
Zaczęty przez El-Portero2 |
19 Odpowiedzi
18301 Wyświetleń |
wysłana przez Smar |
|
|
21 Odpowiedzi
12286 Wyświetleń |
wysłana przez Sławek#1978 |
|
|
|
Przewody zasilające pompę paliwa 1.4GTI
Zaczęty przez Rafał |
11 Odpowiedzi
6183 Wyświetleń |
wysłana przez Rafał |
|
|
Większe wtryski do GSI
Zaczęty przez qziok |
2 Odpowiedzi
3849 Wyświetleń |
wysłana przez qziok |
|
|
muł na benzynie i na gazie
Zaczęty przez kazwd |
16 Odpowiedzi
6685 Wyświetleń |
wysłana przez kazwd |
|
|
Patent na schłodzenie silnika.
Zaczęty przez banned |
12 Odpowiedzi
6136 Wyświetleń |
wysłana przez CSR_GTI |
|
|
Atu+ niska temperatura w układzie ogrzewania
Zaczęty przez Slawo |
6 Odpowiedzi
4899 Wyświetleń |
wysłana przez Poldi98 |
|
|
monowtrysk bosch, nie wkręca się na obroty na benzynie
Zaczęty przez barton |
7 Odpowiedzi
5377 Wyświetleń |
wysłana przez barton |
|
|
Mocowanie linki (drutu) do zaworu z Lublina
Zaczęty przez Adampio |
3 Odpowiedzi
3828 Wyświetleń |
wysłana przez PiatasE |
|
|
Termostat - jakiego producenta polecacie?
Zaczęty przez ondre82 |
16 Odpowiedzi
9647 Wyświetleń |
wysłana przez Thomson#1976 |
|
|
Wyciek banzyny
Zaczęty przez Zimny993 |
4 Odpowiedzi
3606 Wyświetleń |
wysłana przez Zimny993 |
|
|
Odpowietrzanie Poldorovera
Zaczęty przez Poldi98 |
17 Odpowiedzi
9384 Wyświetleń |
wysłana przez oprawca_1978 |
|
|
Nie zawsze pompka sie odzywa w GSI.
Zaczęty przez MultipointInjection |
8 Odpowiedzi
5229 Wyświetleń |
wysłana przez piciek |
|
|
Przeróbka układu chłodzenia w Roverku
Zaczęty przez Buźka |
12 Odpowiedzi
9560 Wyświetleń |
wysłana przez Multec |
|
|
39 Odpowiedzi
31230 Wyświetleń |
wysłana przez Stingerek |
|
|
|
Czym się różnią te 2 termostaty? (foto)
Zaczęty przez r900 |
5 Odpowiedzi
4936 Wyświetleń |
wysłana przez jimo#1921 |
|
|
Wiatrak na chłodnicy trochę za wcześnie?
Zaczęty przez Mifumi |
0 Odpowiedzi
3239 Wyświetleń |
wysłana przez Mifumi |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 35 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 50 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta