| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| 0 użytkowników i 12 Gości przeglądają ten dział. | ||||
|
|
Zapach benzyny GLE
Zaczęty przez mis |
7 Odpowiedzi
4451 Wyświetleń |
wysłana przez Emil |
|
|
Zbiornik paliwa do 125p FSO1500 Poloneza 1.5
Zaczęty przez Senn#1869 |
12 Odpowiedzi
11256 Wyświetleń |
wysłana przez KGB |
|
|
Pochłaniacz par paliwa
Zaczęty przez Rafał |
4 Odpowiedzi
3454 Wyświetleń |
wysłana przez Szakal# |
|
|
klimatyzacja calsonic - szalony pomysł
Zaczęty przez kakofoniks |
10 Odpowiedzi
6127 Wyświetleń |
wysłana przez KristofX |
|
|
4 Odpowiedzi
3249 Wyświetleń |
wysłana przez siarczanwisni |
|
|
|
29 Odpowiedzi
13625 Wyświetleń |
wysłana przez Maurer |
|
|
|
Chłodzenie Dohc
Zaczęty przez Bomber |
7 Odpowiedzi
4127 Wyświetleń |
wysłana przez Elwood#1887 |
|
|
silnik krokowy
Zaczęty przez whysky66 |
5 Odpowiedzi
3775 Wyświetleń |
wysłana przez kodzik |
|
|
Klima w polonezach z wiatrołapem...
Zaczęty przez Bocian_s#313 |
8 Odpowiedzi
4971 Wyświetleń |
wysłana przez Stingerek |
|
|
czujnik temperatury fiat DOHC
Zaczęty przez wrb#1974 |
14 Odpowiedzi
6242 Wyświetleń |
wysłana przez Cyneq |
|
|
Wlew z caro do atu
Zaczęty przez kodzik |
18 Odpowiedzi
10737 Wyświetleń |
wysłana przez kodzik |
|
|
9 Odpowiedzi
4690 Wyświetleń |
wysłana przez CoveName |
|
|
|
gaznik 34dchd16 do poloneza 1600GLE
Zaczęty przez piotrek72 |
10 Odpowiedzi
8175 Wyświetleń |
wysłana przez piotrek72 |
|
|
Termostat z poloneza w DOHC
Zaczęty przez waszczo |
5 Odpowiedzi
4867 Wyświetleń |
wysłana przez wrb#1974 |
|
|
Problem z gaźnikiem
Zaczęty przez Maćko |
4 Odpowiedzi
3582 Wyświetleń |
wysłana przez Maćko |
|
|
Wskaźnik paliwa nie działa, rezerwa działa C+ GSI
Zaczęty przez michał89 |
10 Odpowiedzi
6311 Wyświetleń |
wysłana przez Bocian_s#313 |
|
|
Chłodnica/Nagrzewnica paliwa, czy to coś zmieni?
Zaczęty przez jasso |
2 Odpowiedzi
2632 Wyświetleń |
wysłana przez jasso |
|
|
stare zwietrzale paliwo i woda w zbiorniku
Zaczęty przez kokosz |
4 Odpowiedzi
3391 Wyświetleń |
wysłana przez Stingerek |
|
|
Ogrzewanie z Caro + do Caro -
Zaczęty przez CoveName |
12 Odpowiedzi
6657 Wyświetleń |
wysłana przez Grzech#1938 |
|
|
Chłodzenie a raczej jego brak
Zaczęty przez Darciu |
5 Odpowiedzi
5106 Wyświetleń |
wysłana przez Darciu |
|
|
1 Odpowiedzi
3822 Wyświetleń |
wysłana przez altowiolista |
|
|
|
Zmiana systemu ogrzewania z minusa do plusa
Zaczęty przez gateway |
9 Odpowiedzi
5551 Wyświetleń |
wysłana przez m4rlb0r0 |
|
|
24 Odpowiedzi
11535 Wyświetleń |
wysłana przez Dominik |
|
|
|
Klimatyzacja z Minusa do Plusa
Zaczęty przez CoveName |
12 Odpowiedzi
6181 Wyświetleń |
wysłana przez Szakal# |
|
|
Jaka niestandardowa pompa paliwa do 1.4?
Zaczęty przez banned |
16 Odpowiedzi
9457 Wyświetleń |
wysłana przez myszaradom |
|
|
Popychacz pompki paliwa - poważny problem z montażem
Zaczęty przez k18t |
2 Odpowiedzi
3278 Wyświetleń |
wysłana przez Zoltan#1930 |
|
|
Zbiornik paliwa - Pold GLE
Zaczęty przez Maćko |
6 Odpowiedzi
4250 Wyświetleń |
wysłana przez Alien#174 |
|
|
gaźnik do 125p
Zaczęty przez barton |
6 Odpowiedzi
5019 Wyświetleń |
wysłana przez barton |
|
|
42 Odpowiedzi
15763 Wyświetleń |
wysłana przez fafik |
|
|
|
wskaznik paliwa
Zaczęty przez kokosz |
9 Odpowiedzi
4653 Wyświetleń |
wysłana przez mruk1313 |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 35 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 50 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta