| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| 0 użytkowników i 15 Gości przeglądają ten dział. | ||||
|
|
Manualny regulator ciśnienia paliwa a podciśnienie...
Zaczęty przez Rafał |
7 Odpowiedzi
4615 Wyświetleń |
wysłana przez Rafał |
|
|
Atu+ Bosch dusi i gasnie na benzynie-Na LPG nie.
Zaczęty przez kocham125p |
11 Odpowiedzi
6694 Wyświetleń |
wysłana przez kocham125p |
|
|
[1.4] Prawidłowe działanie obiegu cieczy
Zaczęty przez FSOmr88 |
7 Odpowiedzi
5663 Wyświetleń |
wysłana przez Rafał |
|
|
Alternatywa dla chłodnicy klimatyzacji polonez minus
Zaczęty przez Przem |
9 Odpowiedzi
5894 Wyświetleń |
wysłana przez Aetius |
|
|
45 Odpowiedzi
21442 Wyświetleń |
wysłana przez morozaw |
|
|
|
6 Odpowiedzi
4674 Wyświetleń |
wysłana przez Trojan |
|
|
|
21 Odpowiedzi
17798 Wyświetleń |
wysłana przez tpolo |
|
|
|
Demontaż klimy
Zaczęty przez Szakal# |
14 Odpowiedzi
8683 Wyświetleń |
wysłana przez diodalodz |
|
|
25 Odpowiedzi
12507 Wyświetleń |
wysłana przez kuba92 |
|
|
|
Poldoford nie działa na benzynie
Zaczęty przez RzR |
8 Odpowiedzi
5333 Wyświetleń |
wysłana przez BARTEK1925 |
|
|
26 Odpowiedzi
16381 Wyświetleń |
wysłana przez bartek66977 |
|
|
|
calsonic vs uklad cisnieniowy
Zaczęty przez kakofoniks |
11 Odpowiedzi
5875 Wyświetleń |
wysłana przez chudy8604#1971 |
|
|
Wskaźnik paliwa wariuje
Zaczęty przez pablo166 |
7 Odpowiedzi
4608 Wyświetleń |
wysłana przez pablo166 |
|
|
Wentylator nagrzewnicy - jaki inny?
Zaczęty przez kuba92 |
15 Odpowiedzi
8615 Wyświetleń |
wysłana przez jasso |
|
|
dziwna sprawa z ogrzewaniem
Zaczęty przez pkpintercity « 1 2 » |
20 Odpowiedzi
10349 Wyświetleń |
wysłana przez pkpintercity |
|
|
Alternatywa dla podgrzewanej tylnej szyby??
Zaczęty przez Bocian_s#313 « 1 2 3 » |
49 Odpowiedzi
22859 Wyświetleń |
wysłana przez Zuczek |
|
|
20 Odpowiedzi
12825 Wyświetleń |
wysłana przez Krisstof |
|
|
|
Znowu cyrk z układem chłodzenia w roverku :/
Zaczęty przez Łukasz_ERW « 1 2 » |
30 Odpowiedzi
12269 Wyświetleń |
wysłana przez OLO |
|
|
Jakiś inny airbox zamiast filtra w gsi
Zaczęty przez qziok |
11 Odpowiedzi
6149 Wyświetleń |
wysłana przez pawlack |
|
|
47 Odpowiedzi
22924 Wyświetleń |
wysłana przez michal17abc |
|
|
|
Nagrzewnica z Cinquecento do Poloneza Caro (-)
Zaczęty przez Cyneq |
4 Odpowiedzi
7548 Wyświetleń |
wysłana przez jondrownik |
|
|
2 Odpowiedzi
4257 Wyświetleń |
wysłana przez wrb#1974 |
|
|
|
Wymiana płynu chłodzącego GSI
Zaczęty przez michal17abc |
5 Odpowiedzi
4771 Wyświetleń |
wysłana przez mruk1313 |
|
|
3 Odpowiedzi
3565 Wyświetleń |
wysłana przez mruk1313 |
|
|
|
Cieknie płyn chłodniczy
Zaczęty przez Rajdowiec |
14 Odpowiedzi
7383 Wyświetleń |
wysłana przez merkantyl |
|
|
Wlot powietrza z maski
Zaczęty przez comeone |
4 Odpowiedzi
4774 Wyświetleń |
wysłana przez comeone |
|
|
Kopcące się przewody od wody C-
Zaczęty przez Krisstof |
0 Odpowiedzi
2877 Wyświetleń |
wysłana przez Krisstof |
|
|
Kula plastikowa pod maską
Zaczęty przez keczup3kubicz |
2 Odpowiedzi
3792 Wyświetleń |
wysłana przez Marki89 |
|
|
Polonez Atu Plus 1.6 GSI Niedziałąca dmuchawa
Zaczęty przez kuba2525 |
6 Odpowiedzi
4231 Wyświetleń |
wysłana przez Krafter |
|
|
gsi nie odpala na benzynie
Zaczęty przez barton |
11 Odpowiedzi
7458 Wyświetleń |
wysłana przez jasso |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 35 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 50 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta